صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

همزمان با فرا رسیدن آغاز سال 1397 ، رادیو نمایش با پخش ویژه برنامه نوروز و نیز سریال های جدید رادیویی به استقبال بهار می رود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، در آغاز سال 1397، ویژه برنامه تحویل سال نو در رادیو نمایش با عنوان "خاطر آب و آیینه " به مدت دو ساعت ونیم از رادیو پخش خواهد شد.
این برنامه به تهیه کنندگی و نویسندگی : ژاله محمدعلی ، راس ساعت 18روز سه شنبه 29 اسفند ماه 1396 به روی آنتن رادیو نمایش می رود و هنرمندانی چون : شهیندخت نجف زاده و امیر فرحان نیا اجرای آن را بر عهده دارند.در این ویژه برنامه ژاله علوو صدرالدین شجره به خوانش غزل هایی از حافظ پرداخته اند.
از دیگر بخش های این برنامه شنیدن خاطرات هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیو و مصاحبه حضوری با نویسندگان، کارگردانان و تهیه کنندگان سریال های نوروزی سال 97 و معرفی کتاب های گویا می باشد.
بر اساس این گزارش ، نوروز 97، چهار سریال رادیویی "عید امسال" ، "سیزده به در پای چغازنبیل"، "داستان عمارت" و " میرنوروزی " نیز به روی آنتن رادیو نمایش خواهد رفت.
زمان پخش و خلاصه داستان نمایش های نوروزی رادیو نمایش به شرح زیر است :
عید امسال "به کارگردانی : مهرداد عشقیان و نویسندگی مجید حیدری
در خلاصه داستان آن آمده است : مراد چند روز پیش از عید برنده یک جایزه صد میلیونی شده است و در پی آن انتظاراتی برای اطرافیان ایجاد می شود که در این سریال خواهید شنید.
این نمایش ، هر روز ساعت 10صبح از رادیو نمایش پخش می شود." سیزده به در پای چغازنبیل" به کارگردانی : فریدون محرابی و نویسندگی : مریم تاجیک درباره زنی است که به یاد روزگار جوانیش قصد دارد در ایام نوروز به منطقه گردشگری چغازنبیل سفر کند و.....
این سریال رادیویی هر روز ساعت 16:00 از رادیو نمایش پخش می شود.

"داستان عمارت " به کارگرانی : رضا عمرانی و نویسندگی : یاسمن شکرگزار درباره خانواده ای است که خود را برای سفر نوروزی آماده کرده اند اما با آشکار شدن یک راز ، نوروز متفاوتی برایشان رقم می خورد.
این سریال هر روز ساعت 13:30 از رادیو نمایش پخش می شود.

و سریال رادیویی " میر نوروزی " به کارگردانی : ایوب آقاخانی و نویسندگی : هانیه نجفی بازگویی آیین و سنتهای نوروزی روستاهای ایران می باشد که هر روز ساعت 11:15 از رادیو نمایش پخش می شود.
در این مجموعه‌ها بیش از 60 هنرمند در قالب نویسنده ، بازیگر، کارگردان، تهیه‌کننده، افکتور و صدابردار حضور دارند که محصول ایشان علاوه بر رادیو نمایش از سایر شبکه‌های رادیویی نیز پخش خواهد شد.

مرتبط با این خبر

  • "آرزوهای پیش رو " در رادیو نمایش برآورده می شوند

  • "آرزوهای پیش رو " در رادیو نمایش برآورده می شوند

  • ماجراهای " زمین خاکی " در رادیو نمایش

  • ماجراهای " زمین خاکی " در رادیو نمایش

  • "خاطرات فردا " در رادیو نمایش مرور می شود

  • "خاطرات فردا " در رادیو نمایش مرور می شود

  • "عکاسی " سوژه هنرمندان رادیو نمایش شد

  • "عکاسی " سوژه هنرمندان رادیو نمایش شد

  • "طعم خوش زندگی " را در رادیو نمایش بچشید

  • "طعم خوش زندگی " را در رادیو نمایش بچشید