تهیه کننده متری شیش و نیم میهمان رادیو نمایش می شود

دوشنبه هشتم مهرماه ، سید جمال ساداتیان تهیه کننده فیلم پرفروش متری شیش و نیم میهمان برنامه نمای نقره ای رادیو نمایش می شود.

1398/07/08
|
09:03

به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ، نمای نقره ای برنامه سینمایی رادیو است که با اجرای محمود گبرلو به تحلیل و ارزیابی سینمای ایران می پردازد .
در نمای نقره ای این هفته درباره اینکه چرا تعداد تماشاگران سینما افزایش پیدا نمی کند و نیز دلیل پرفروش بودن فیلم متری شیش و نیم با ساداتیان گفت و گو خواهد شد .
این برنامه به تهیه کنندگی آزاده شاهرخ مهر و با اجرای محمود گبرلو دوشنبه ها ساعت 21 از رادیو نمایش پخش می شود ؛ همچنین غزاله پورخاکی آخرین خبرهای سینمایی را به سمع شنوندگان می رساند .
گفتنی است رادیو نمایش امشب یک شنبه هفتم مهر ماه نیز مجله موسیقی نت کوک را با اجرای رضا مهدوی به روی آنتن می برد و درباره تصنیف آتش کاروان علیرضا افتخاری و یکی از ترانه های محسن چاووشی صحبت خواهد شد، ، در نت کوک امشب رادیو نمایش ، ایرج عباسی از خبرهای موسیقی می گوید و در بخش دیگری از برنامه نیز با هوشنگ جاوید درباره موسیقی محلی گفت و گو خواهد شد. همچنین نت کوک در قسمتی دیگر به معرفی کتاب در حوزه موسیقی و تعریفی از خنیاگران نیز خواهد پرداخت .
علاقه مندان به موسیقی می توانند یک شنبه ها ساعت 21 شنونده مجله موسیقی نت کوک به تهیه کنندگی رویا ولی زاده از رادیو نمایش باشند .
برنامه های رادیو نمایش را بر روی موج اف ام ردیف 5/107 مگاهرتز بشنوید .

دسترسی سریع