«نت کوک » رادیو نمایش جشنواره سی وپنجم موسیقی فجر را پوشش می دهد

برنامه رادیویی «نت کوک» رادیو نمایش به سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر می پردازد.

1398/11/21
|
14:27

به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، رویا ولی زاده تهیه کننده برنامه «نت کوک» در این باره گفت : این برنامه یک روز زودتر از آغاز جشنواره یعنی چهارشنبه بیست و سوم بهمن ماه به صورت زنده به روی آنتن رادیو نمایش می رود تا به اطلاع رسانی درباره اجراها و زوایای مختلف جشنواره بپردازد.
وی ادامه داد: روز چهارشنبه مجید فروغی مسئول کمیته روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر میهمان حضوری برنامه «نت کوک» است تا با او و تعدادی از دست اندرکاران این جشنواره گفت و گو شود.
ولی زاده تأکید کرد: از روز پنج شنبه بیست و چهارم بهمن ماه، این برنامه از تالار وحدت به صورت زنده به روی آنتن رادیو نمایش می رود و رضا مهدوی که یکی از داوران هیأت انتخاب آثار موسیقی جشنواره امسال بوده ، به عنوان مجری و کارشناس تا پایان جشنواره اجرای «نت کوک» را بر عهده خواهد داشت .
این تهیه کننده افزود: در این برنامه با آهنگسازان و گروه های موسیقی قبل و بعد از اجرا گفت و گو خواهد شد.همچنین مصطفی داعی گزارشگر برنامه به صورت روزانه گزارش های مربوط به اجراهای سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر را در برنامه ارائه خواهد داد.
این تهیه کننده رادیویی خاطرنشان کرد : اخبار برنامه «نت کوک» نیز در دو بخش اصلی و بخش حاشیه خبرها توسط ایرج عباسی کارشناس خبر برنامه اجرا می شود .
ولی زاده در پایان گفت : در این برنامه همچنین بخش هایی از اجرای گروههای موسیقی نیز به صورت زنده تقدیم علاقه مندان خواهد شد.
«نت کوک» ویژه سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر به تهیه کنندگی رویا ولی زاده ، کارشناسی و اجرای رضا مهدوی و هماهنگی شهاب پالاشی، بیست و چهارم تا سی ام بهمن ماه از ساعت 21 تا 22 به صورت زنده به روی آنتن رادیو نمایش می رود.

دسترسی سریع