«محوطه جریمه» برنامه ای با محوریت ورزش/ پخش از رادیوهای ورزش و نمایش

برنامه رادیویی «محوطه جریمه» با محوریت ورزش روزهای جمعه هم زمان از رادیو ورزش و رادیو نمایش پخش خواهد شد.

1399/04/08
|
08:30

ساجد قدوسیان تهیه کننده و کارگردان این برنامه رادیویی گفت: «محوطه جریمه» یک برنامه طنز با محوریت ورزش است که به سفارش رادیو ورزش در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است.

وی ادامه داد: این برنامه صرفأ به سوژه های ورزشی یا خبر ورزشی نمی پردازد بلکه در آن بحث دیدگاه اجتماعی در ورزش مدنظر قرار گرفته است.

قدوسیان عنوان کرد:در «محوطه جریمه » سعی کرده ایم با فرم های مختلف و طنز آهنگ، علی رغم فضای انتقادی، فضای مفرحی را نیز برای مخاطبان ایجاد کنیم.

این تهیه کننده رادیویی تأکید کرد: زمانی که فرم برنامه را برای رادیو ورزش مطرح کردم، آنها نیز پذیرفتند که رادیو ورزش به اندازه کافی به مسائل خیلی پیچیده ورزش و حاشیه ها می پردازد و آن چیزی که مغفول مانده حوزه اجتماعی ورزش یعنی بازخوردی است که اتفاقات ورزشی در بین جوامع و خانواده ها دارد.

قدوسیان در پایان گفت: در واقع آن چیزی که ما در برنامه عملا محور قرار دادیم این است که بسیاری مواقع مخاطب ما ورزشی نیست، ولی با چالش هایی روبه رو است مثلا یک آقایی می خواهد در خانه فوتبال نگاه کند ولی خانمش حاضر نیست همسرش وقتش را به دیدن فوتبال بگذراند، بالاخره تنش و چالش هایی بین آنها اتفاق می افتد که بیشتر حالت اجتماعی خانوادگی دارد، بنا بر این سوژه های ما در این برنامه با رویکرد اجتماعی- ورزشی مطرح می شود و این را هم بگویم که شخصا معتقدم «محوطه جریمه» باید به روز باشد.

«محوطه جریمه» با اجرای حمید پارسا و گروه نویسندگی الهام حاجی نژاد ، حمید پارسا و محمد مهدی احدی و با هنرمندی بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو به سفارش شبکه رادیویی ورزش تولید شده است.

این برنامه به تهیه کنندگی-کارگردانی ساجد قدوسیان، افکتوری نازنین حسن پور و صدابرداری مجید آیینه جمعه ها ساعت 17 از رادیو ورزش پخش می شود و همان جمعه ساعت 19 به روی آنتن رادیو نمایش می رود.

دسترسی سریع