«ولایت عشق» با اجرای مریم نشیبا در رادیو نمایش

به مناسبت شهادت امام رضا«ع» موسیقی سریال «ولایت عشق» با اجرای مریم نشیبا از برنامه «جعبه موسیقی » رادیو نمایش پخش می شود.

1399/07/25
|
14:11

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش، ولایت عشق سریالی است به نویسندگی و کارگردانی مهدی فخیم‌زاده و آهنگسازی زنده یاد استاد «بابک بیات» که در سال 1379 از شبکه یک سیما به روی آنتن رفت. موضوع سریال درباره زندگی علی بن موسی الرضا و آوردن او به «مَروْ» و دوران سخت نیابت وی و به شهادت رسیدن ایشان بود.
در این سریال بازیگرانی چون اکبرزنجانپور، دانیال حکیمی، بیژن امکانیان، فریماه فرجامی، بیتا فرهی، رامبد جوان، داوود رشیدی، لادن طباطبایی، مریلا زارعی، فتحعلی اویسی، سیروس گرجستانی، عنایت بخشی، حبیب اسماعیلی، حبیب دهقان نسب وبسیاری دیگر ازهنرمندان به ایفای نقش پرداخته‌اند.
برنامه «جعبه موسیقی » رادیو نمایش به موسیقی فیلم ها و سریال ها می پردازد و در حالی که داستان فیلم را در آن می شنوید با تحلیل و بررسی موسیقی نیز همراه هستید.
این برنامه به تهیه کنندگی انسیه سمیع پور، گویندگی مریم نشیبا و نویسندگی صبا رادمان ، شنبه ساعت 1:30 دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود و تکرار آن ساعت 13:30 دقیقه از این شبکه رادیویی است.

دسترسی سریع