پخش چهار سریال جدید از رادیو نمایش

این هفته سریال های رادیویی «سرنوشت»،«تمارض»،«تاجر ونیزی» و«عیارنامه» از شبكه رادیویی نمایش پخش می شوند.

1401/02/16
|
22:53

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش،در خلاصه داستان نمایش رادیویی «سرنوشت» آمده است: دهمین سالگرد افتتاح شركت همایون،قرار است استند آپ كمدینی به آن مراسم بیاید اما او نمی آید و از شخصی به نام كمال می خواهند كه این مراسم را انجام دهد و این شروع اتفاقات جدید در زندگی اوست.
«سرنوشت» به نویسندگی نرگس الهی،سردبیری شهلا دباغی،كارگردانی نورالدین جوادیان،تهیه كنندگی مهدیه تقی زاده،افكتوری محمدرضا قبادی فر،صدابرداری جعفرجودتی ،گرافیك احسان پیرولیان و با هنرمندی نورالدین جوادیان،علی میلانی،شیما جانقربان،بهادرابراهیمی، فریده دریامج،كرامت رودساز،حمید یزدانی،مجید تیزرو،نگین خواجه نصیر و كامیار محبی از 17 اردیبهشت ماه ساعت 30 دقیقه بامداد به روی آنتن رادیو نمایش می رود و ساعت 8:30 تكرار آن است.
سریال«تمارض» نیز رو شنبه هفدهم اردیبهشت ماه ساعت 2:30 دقیقه بامداد از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت 11:15 دقیقه تكرار آن است.داستان این نمایش درباره شخصی به نام آرش است كه به او موقعیت شغلی خوبی در شهرستان پیشنهاد می شود اما مادر آرش دوباره بیمار می شود ودر این بین اتفاقاتی رخ می دهد.
سیمین بنایی نویسنده،شهلا دباغی سردبیر،محمد پورحسن كارگردان،اشرف السادات اشرف نژاد تهیه كننده،نازنین حسن پورافكتور،جعفر جودتی صدابردار و مهدی نمینی مقدم،نازنین مهیمنی،ناهید مسلمی،مجید حمزه،امیر فرحان نیا،فریبا طاهری،ماندانا اصلانی،راضیه مومیوند،اسدالله صمدی پور،امیرعباس توفیقی و محمد پورحسن بازیگران سریال «تمارض»هستند.
سریال رادیویی «تاجر ونیزی» نیز به نویسندگی و كارگردانی محمد پورحسن و سردبیری حامد مقدم از هفدهم اردیبهشت ماه ساعت 3:30 بامداد از رادیو نمایش پخش می شود وساعت 22:00 همان روز تكرار آن است.
داستان این سریال درباره آنتونیو تاجر ونیزی است كه برای دوستش از یك رباخوار یهودی قرضی می گیرد تا مقدمات عروسی اش را فراهم كند. رباخوار شرط می گذارد كه برای هر روز دیركرد در پس دادن قرض،آنتونیو باید یك تكه از گوشت بدنش را بدهد . او این موضوع را قبول می كند.
محمد مهاجر تهیه كننده،نرگس موسی پورافكتور،علی حاجی نوروزی صدابردار و رضا عمرانی،نازنین مهیمنی ،میرطاهر مظلومی،فریبا طاهری،مهرداد مهماندوست،بهناز بستان دوست،محمدرضا قلمبر،بهادر ابراهیمی،احمد لشینی،امیرعباس توفیقی،محمدرضا علی،محمد پورحسن،باقر كریمپور،شقایق خاكی پور،فرشید صمدی پور و علی میلانی بازیگران سریال رادیویی «تاجر ونیزی هستند.
همچنین از روز شنبه 17 اردیبهشت ماه، پخش مجموعه رادیویی «عیارنامه» از شبكه رادیویی نمایش آغاز می شود.
مجموعه نمایشی «عیارنامه»،داستان زندگی میرباقر آجرپز عیاری از دیار اصفهان است؛او پهلوان خوشنامی است كه در دوره صفویه می زیست و زندگی او در قصه ها همچنان ادامه دارد.
«عیارنامه» به سردبیری مجید نظری نسب،نویسندگی علی دنیوی ساروی،تهیه كنندگی فرشاد آذرنیا،كارگردانی رضا عمرانی،افكتوری نرگس موسی پور،صدابرداری جعفر جودتی،گرافیك احسان پیرولیان و با هنرمندی محمدآقامحمدی،محسن بهرامی،محمد پورحسن،مهرداد مهماندوست،بهناز بستان دوست،سعید سلطانی،امیر فرحان نیا،شیوا رفیعیان،شیما جانقربان،حمید یزدانی،محمدرضاعلی،شهریار حمزیان،احمد لشینی،محمد مجدزاده و رضا عمرانی از هفدهم اردیبهشت ماه ساعت 22:30 به روی آنتن رادیو نمایش می رود و تكرار آن روز بعد ساعت 1:30 دقیقه است.

دسترسی سریع