پخش سه سریال جدید از رادیو نمایش

این هفته، پخش سه سریال جدید دیگر از شبكه رادیویی نمایش آغاز می شود.

1401/03/02
|
11:18

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش،«سفر بخیر»،« تصمیم ساره»،«نابغه دفاع» عناوین مجموعه های رادیویی هستند كه این هفته به روی آنتن شبكه رادیویی نمایش می روند.
در خلاصه داستان «سفر بخیر» آمده است : تورج كه فارغ التحصیل پزشكی است باید به جبهه برود اما پدرش تصمیم می گیرد تا او را به صورت غیرقانونی به خارج از كشور بفرستد.
«سفر بخیر» به نویسندگی سید محسن موسوی مباركه،سردبیری شهلا دباغی،كارگردانی نازنین مهیمنی،تهیه كنندگی محمد مهاجر،افكتوری نرگس موسی پور،صدابرداری رضا طاهری و با هنرمندی شهریار حمزیان،مجید حمزه،شیوا رفیعیان،امیر زنده دلان،بهرام سروری نژاد،فریبا طاهری،سارا فردوسی،مونا صفی،معصومه عزیزمحمدی،محمد پورحسن،محمد آقا محمدی،رامین پورایمان و احمد لشینی از روز شنبه سی ویكم اردیبهشت ماه ساعت 30 دقیقه بامداد به روی آنتن رادیو نمایش می رود و ساعت 8:30 تكرار آن است.
نمایش «نابغه دفاع» به نویسندگی زهرا كولیوند،درباره اتفاقاتی است كه در همان روزهای نخست جنگ برای حسن باقری افتاد و چهره ای از او نشان داد كه هیچكس انتظارش را نداشت. خبرنگار جوان خیلی زود تبدیل به سرداری شد كه تمامی مردان چابك آن روزگار سرباز لشكرش شدند.
این مجموعه رادیویی به كارگردانی بهرام سروری نژاد،تهیه كنندگی فرشاد آذرنیا،افكتوری نازنین حسن پور، صدابرداری جعفر جودتی و با هنرمندی محمدرضا قلمبر،شهریار حمزیان،كامیار محبی،پریسا مقتدی،شیما جانقربان،امیر زنده دلان،بهرام سروری نژاد،محمدرضاعلی،قربان نجفی،مونا صفی و حمید یزدانی از روز شنبه ساعت 23:00 به روی آنتن رادیونمایش می رود و تكرار آن از اول خرداد ساعت 2 بامداد است.
نمایش رادیویی « تصمیم ساره» نیز كه پخش آن از روز شنبه آغاز می شود، درباره بهار روزنامه نگار حوزه جنگ و دفاع مقدس است كه تصمیم دارد مقاله ای درباره خرمشهر بنویسد. او برای نوشتن این مقاله به خرمشهر سفر می كند و این آغاز ماجراست.
«تصمیم ساره»به نویسندگی هانیه نجفی،سردبیری ایوب آقاخانی،كارگردانی مینو جبارزاده،افكتوری نازنین حسن پور،صدابرداری مجید آیینه و با هنرمندی فریبا متخصص،شیوا رفیعیان،معصومه عزیز محمدی،بهناز بستان دوست،سعیده فرضی،محسن بهرامی،مهرداد مهماندوست،شمسی صادقی،امیر فرحان نیا،محمد پورحسن،كرامت رودساز و نازنین مهیمنی، از روز شنبه 31 اردیبهشت ماه ساعت 22:30 به روی آنتن رادیو نمایش می رود و ساعت 1:30 بامداد تكرار آن است.

دسترسی سریع