پخش دو سریال جدید از رادیو نمایش

این هفته دو سریال رادیویی «حكایت تاج و دوات» و «شرط عقل» از شبكه رادیویی نمایش پخش می شوند.

1401/03/28
|
17:02

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش،«حكایت تاج و دوات» به نویسندگی عاطفه مكاری و سردبیری مجید نظری نسب در سال 475 هجری قمری رخ می دهد . در آن زمان ایران با درایت خواجه نظام الملك عصر طلایی را سپری می كند اما تشنگان قدرت سعی درعزل و حتی قتل او دارند و نظام الملك مجبور است یكه و تنها توطئه درباریان را خنثی كند.
این نمایش به كارگردانی بهرام سروری نژاد،تهیه كنندگی اشرف السادات اشرف نژاد،افكتوری محمدرضا قبادی فر،صدابرداری جعفر جودتی و با هنرمندی هرمز سیرتی،نازنین مهیمنی،بهرام ابراهیمی،نورالدین جوادیان،فریدون محرابی،ایوب آقاخانی،رویا فلاحی،مروارید كریم پور،سارا فردوسی،كامیار محبی،مهدی نمینی مقدم،شمسی صادقی،امین بختیاری،مسعود زنوزی رادو احمد لشینی از روز شنبه ساعت 22:30 به روی آنتن رادیو نمایش می رود و ساعت 1:30 تكرار آن است.
«شرط عقل» نیز داستان مردی را روایت می كند كه پسری پشت كنكوری به نام بهروز دارد و صاحب سفره خانه ای در یكی از مناطق خوش آب و هوای تهران است.او توسط مدیر داخلی اش ترغیب می شود كه به مشتریان قلیانهای میوه ای عرضه كند و در این بین اتفاقاتی رخ می دهد كه شنیدنی است.
«شرط عقل» به كارگردانی امیر زنده دلان،نویسندگی علیرضا غنچی فشكی،تهیه كنندگی نوید جولایی،افكتوری نازنین حسن پور،صدابرداری علی حاجی نوروزی و با هنرمندی حمید یزدانی ، بهادر ابراهیمی،محمد آقا محمدی،شمسی صادقی،سعید سلطانی،محمد شریفی مقدم،مجتبی طباطبایی،محمد رضا علی، كرامت رودساز و شهریار حمزیان از روز شنبه ساعت 2:30 دقیقه بامداد به روی آنتن رادیو نمایش می رود و ساعت 11:15 دقیقه تكرار آن است.

دسترسی سریع