پخش رادیو تئاتر « علیمردان خان» از رادیو نمایش

یازدهم مهر ماه، رادیو تئاتر داستان معروف « علیمردان خان» از شبكه رادیویی نمایش پخش می شود.

1402/07/10
|
14:39

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش، رادیوتئاتر«علیمردان خان» بر اساس داستان فولكلور ایرانی توسط علیرضا اكبریان نوشته شده است.
ماجرای رادیو تئاتر از آنجایی شروع می شود كه چندین و چند سال قبل در یكی از شهرهای بزرگ ایران مرد به اصطلاح محترم و متولی به نام عباسقلی خان كه به قول معروف ثروتش از پارو بالا نمی رفت برای اینكه دریاچه ثروتش را به اقیانوس تبدیل كند با یكی از دخترهای متكبر، اشرافی، ثروتمند و ازخودراضی ازدواج می كند. سالها از آن ازدواج می گذرد و آنها صاحب فرزند نمی شوند. از دكتر گرفته تا حكیم، خلاصه به هر دری كه می زنند بچه دار نمی شوند اماعلیمردان خان، سنبل و نشانه بچه های لوس و ننر و عزیز دردونه ای كه به علت نوازش بیش از حد پدر و مادر، بی تربیت و از خود راضی بار می آیند و...
رادیو تئاتر «علیمردان خان» به كارگردانی شیرین سپهراد، دستیار كارگردانی محمدرضا جمال، تهیه كنندگی سام اسحاقی، افكتوری نرگس موسی پور، صدابرداری مجید آیینه ، نوازندگی متین اسماعیلی،عسل لنگوری و با هنرمندی راضیه مومیوند، فریبا طاهری، محمدسعید سلطانی، معصومه عزیزمحمدی، احمد هاشمی، علیرضا تابان، بهادر ابراهیمی، مجید تیزرو، ماكان رضایی پور، شیرین روستایی، كیانمهر داوودی یازدهم مهرماه،ساعت 3 بامداد و 14:30 از رادیو نمایش پخش می شود.

دسترسی سریع