پرونده فیلم سینمایی«مست عشق» در رادیو نمایش باز می شود

جمعه ، نهم آبان ماه ، پرونده فیلم سینمایی «مست عشق» به کارگردانی حسن فتحی در برنامه زنده «نمای نقره ای » رادیو نمایش باز می شود.

1399/08/08
|
13:56

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش، محمدرضا مقدسیان مجری کارشناس «نمای نقره ای» ضمن اعلام این مطلب افزود: در برنامه این هفته به حواشی و اتفاقات پیرامون فیلم سینمایی «مست عشق » به کارگردانی حسن فتحی خواهیم پرداخت .
وی ادامه داد: از آنجا که در آستانه برگزاری جشنواره معتبر بین المللی فیلم کوتاه «تهران » هستیم ، به این جشنواره و نحوه برگزاری آن با توجه به شیوع بیماری کرونا خواهیم پرداخت و در این خصوص با صادق موسوی دبیر جشنواره فیلم کوتاه ومدیرعامل انجمن سینمای جوانان و رامتین شهبازی دبیر نشست های این جشنواره گفت و گو خواهیم کرد.
مقدسیان خاطرنشان کرد: همچنین وضعیت فعلی و آینده سینمای ایران در گفت و گو با فریدون جیرانی کارگردان سینما و مسعود نجفی مدیرروابط عمومی سازمان سینمایی ایران مورد بررسی قرار خواهد گرفت .
وی در پایان گفت : این هفته در بخش «میز نقد» نمای نقره ای، با حضور پوریا ذوالفقاری منتقد سینما به نقد و بررسی فیلم «روزهای نارنجی» می پردازیم و صادق لواسانی نیز در بخش خبر به بررسی اخبار مهم سینما می پردازد.
برنامه زنده رادیویی « نمای نقره ای» به تهیه کنندگی اسماعیل باستانی و با اجرا و کارشناسی محمدرضا مقدسیان ، جمعه ها ساعت 19:00 تا 21:00 به صورت زنده از رادیو نمایش پخش می شود.

دسترسی سریع