بازیگری عبدالرضا اکبری در روزهای کرونایی

عبدالرضا اکبری بازیگر تلویزیون ، تئاتر و سینما در رادیو نمایش از فعالیتش در روزهای کرونایی گفت.

1399/10/29
|
13:59

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش، این هنرمند در گفت و گو با استودیو هشت رادیو نمایش افزود: من بعد از یکسال وقفه به دلیل کرونا ، اخیرا دو سریال کار کردم که یکی از آن ها در اراک بود که با شرایط بسیاری سختی ، در یک کارخانه آن را کار کردیم و بعد از آن یک کار دیگر برای محیط بانان انجام دادیم که من نقش یک محیط بان را داشتم و البته این فیلم برعکس کارِ قبلی ، لوکیشن بسیار خوبی داشت چون در طبیعت و هوای مناسب بود .
وی در مورد سوابق کاریش گفت : خانه اول من تئاتر است ، من ده سال هنرجوی تئاتر بودم و هنوز هم هنرجو یا هنرآموز ، هنرِ نمایش هستم و اینکه من بعد از مدت ها ، حدود دو ، سه سال پیش ، دوباره به تئاتر بازگشتم و سه نمایشنامه روی صحنه بردم و این نمایشنامه ها را در سالن تئاتر سنگلج و سالن های دیگر اجرا کردم بعد از آن داشتم نمایشنامه چهارمم را روی صحنه می بردم که به قضیه کرونا برخورد کردیم و کار کنسل شد .در کل من از تئاتر شروع کردم و هنوزم که هنوز است بچه تئاتر هستم .
اکبری در مورد طی کردن مسیر بازیگریش افزود: همانطور که به تئاتر اشاره کردیم من طی این ده سال خیلی از قواعد ، قوانین ، آداب ، آیین ها و رسم و رسوم هایی که مربوط به هنر نمایش و کار بازیگر باشد را زیرنظر اساتیدی چون داریوش مودبیان و بهزاد فراهانی یاد گرفتم .
وی ادامه داد : در آن زمان ما یک گروه 50 نفری بودیم که سال ها باهم کار کردیم و نمایش های زیادی را روی صحنه بردیم و از طریق همین تئاترها ، معرفی شدیم و وارد تلویزیون شدیم و بعد از آن هم برای تمام نقش هایم در فیلم ها و سریال های مختلف تلاش بسیاری کردم و از تجربیات کارگردانانی که با آن ها کار کردم نیز استفاده کردم .
اکبری در پایان درپاسخ به این سوال که علاقه دارد در چه نقشی بازی کند گفت : در فیلم های ایرانی ، علاقه دارم نقش شخصیت های حکیم عمر خیام و نظام الملک را بازی کنم.

دسترسی سریع