جشن پیروزی انقلاب اسلامی در«رادیو روزگار» شبکه رادیویی نمایش

شبکه رادیویی نمایش، بیست و دوم بهمن ماه در ویژه برنامه «رادیو روزگار» ،سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می گیرد.

1399/11/19
|
10:55

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش، انسیه شمس اللهی تهیه کننده ویژه برنامه «رادیو روزگار» ضمن اعلام این مطلب گفت: رادیو نمایش در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ، در ویژه برنامه «رادیو روزگار» در«استودیو هشت» قدیمی ترین استودیوی رادیویی کشور، میزبان قدیمی های رادیو خواهد بود.
وی افزود: علی حاجی نوروزی، صدابردار پیشکسوت رادیو، حمید منوچهری بازیگر و دوبلور پیشکسوت رادیو، بیوک میرزائی، بازیگر پیشکسوت، جهانشاه آل محمود، برنامه ساز پیشکسوت رادیو، مهدی صباغی بازیگر پیشکسوت، فرهنگ جولایی برنامه سازپیشکسوت، عذرا وکیلی گوینده و برنامه ساز پیشکسوت رادیو، و مهدی اردستانی از صدابرداران پیشکسوت و قدیمی رادیو میهمانان ویژه ی این جشن و دورهمی صمیمی رادیو نمایش هستند که به مرور خاطراتشان از رادیو در سال ها و روزهای پیروزی انقلاب اسلامی خواهند پرداخت.
شمس اللهی عنوان کرد : همچنین کیک پیروزی انقلاب نیز در این مراسم توسط این پیشکسوتان بریده می‌شود تا نمادی از شیرینی پیروزی باشد.
این تهیه کننده در پایان گفت : اسماعیل باستانی و نگین خواجه نصیر مجریان این ویژه برنامه خواهند بود که به صورت همزمان از اتفاقات دو استودیوی هشت و پخش رادیو نمایش خواهند گفت . در استودیوی پخش نیز مخاطبان رادیو نمایش از خاطراتشان درباره ی شعارهای ماندگار انقلابی می گویند و مستندهایی از دو مکان مهم و تاثیر گذار در انقلاب پخش شده و داستان روز بیست و دوم بهمن نیز روایت می‌شود.
ویژه برنامه ی «رادیو روزگار» چهارشنبه 22 بهمن ماه به تهیه کنندگی و نویسندگی انسیه شمس اللهی، گزارشگری لیلا علاقه مند و شیما شیرازی، و همکاری و همدلی هنرمندان رادیو نمایش ساعت 9 تا 11 به روی آنتن خواهد رفت.

دسترسی سریع