از ستاره بدلی سینما تا جاسوسی سازمان سیا در سریال های جدید رادیویی

این هفته سه سریال جدید «ستاره بدلی سینما»،«مهره مار» و «یک زندگی با دو فیلم» از شبکه رادیویی نمایش پخش می شود.

1400/06/19
|
16:15

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش، سریال رادیویی « مهره مار» درباره یک مرد ایرانی است که به همراه همسر و فرزندش در دانمارک تحصیل می کند و بدون آنکه بداند در دام جاسوسان سیا گرفتار می شود.
این سریال رادیویی به نویسندگی فاطمه حسنوند، سردبیری شهلا دباغی،کارگردانی مهدی نمینی مقدم،تهیه کنندگی فرشاد آذرنیا،افکتوری نازنین حسن پور ، صدابرداری محمدرضا محتشمی و با هنرمندی رویا فلاحی ،ماندانا اصلانی،شقایق خاکی پور،ایوب آقاخانی،رامین پورایمان،صفا آقاجانی،نوشین حسن زاده،عبدالعلی کمالی،محمد شریفی مقدم،امیر فرحان نیا ،سیما خوش چشم،نازنین مهیمنی،نورالدین جوادیان،سینا نیکوکار و احمد هاشمی از بیست شهریور ساعت 1 بامداد از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت 15 همان روز تکرار می شود.
سریال رادیویی«ستاره بدلی سینما» نوشته محمدرضا قلیپور،ماجرای دختر دانشجویی است که به سینما و بازیگری علاقه بسیاری دارد اما بر اثر یک اشتباه درگیر جریان کلاهبرداری می شود.
این سریال رادیویی به سردبیری شهلا دباغی ،کارگردانی رامین پورایمان،تهیه کنندگی اشرف السادات اشرف نژاد،افکتوری محمدرضا قبادی فر،صدابرداری فرزاد شریفی و با هنرمندی نازنین مهیمنی، مینو جبارزاده،سعیده فرضی،حمید یزدانی،بهناز بستاندوست،فریبا طاهری، بیوک میرزایی،مونا صفی، شیما جانقربان، شیرین سپه راد و مجید حمزه از بیستم شهریور ماه،ساعت 2:30 بامداد از رادیو نمایش پخش می شود و تکرار آن ساعت 8:30 دقیقه همان روز است.
و سریال رادیویی «یک زندگی با دو فیلم» به نویسندگی و سردبیری مجید نظری نسب ، ماجرای یک خانواده قدیمی تهرانی در سال 1355 را روایت می کند. این سریال رادیویی به تهیه کنندگی نوید جولایی، کارگردانی فریدون محرابی،افکتوری محمدرضا قبادی فر،صدابرداری حیدر صفدری و با هنرمندی رویا فلاحی، نورالدین جوادیان،مهدی نمینی مقدم،محمد مجدزاده،مجتبی طباطبایی،محمدسعید سلطانی،مسعود زنوزی راد،احمد هاشمی و شقایق خاکی پور از بیستم شهریور ماه ساعت 3:30 از رادیو نمایش پخش می شود و تکرار آن ساعت 11:45 دقیقه است.

دسترسی سریع