«تیمچه»رادیو نمایش یك ساله شد

مراسم جشن یك ساله «تیمچه» از برنامه های پرمخاطب رادیو نمایش در «استودیو 14» رادیو نمایش برگزار شد.

1400/09/03
|
15:28

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش، درابتدای مراسم،محسن سوهانی مدیر كل هنرهای نمایشی و رادیو نمایش گفت: برنامه «تیمچه» جز برنامه های شاخص و خوب ماست و و جا دارد كه از تمامی عوامل حرفه ای این برنامه تشكر كنم چون رسالتش را كه نقد مهم اقتصادی است به درستی انجام داده و مورد توجه مخاطبان رادیو قرار گرفته است.
در ادامه بهرام سروری نژاد كارگردان مجموعه رادیویی «تیمچه»افزود: علاوه بر زحمت و تلاش بچه های گروه «تیمچه» و بازخورد خوب آن در میان مخاطبان، یكی از دلایلی كه باعث شده این برنامه تا الان دوام بیاورد بی شك حمایت مدیران بوده است ، بی شك اگر حمایت دكتر محسن سوهانی مدیركل هنرهای نمایشی و رادیو نمایش، بشیر جعفری نیا مدیر قبلی و فرزام محبی مدیرگروه فعلی برنامه های مستند و تركیبی رادیو نمایش نبود تولید موفقیت آمیز این برنامه به امروز نمی رسید.
سروری نژاد ادامه داد: این طرح با مشاركت رادیو نمایش و رادیو اقتصاد بعد از چند بار نگارش با عنوان «تیمچه» نهایی شد كه در آن حجره ها و آدم های متفاوتی وجود داشته باشد كه برای آن نیز شخصیت هایی خلق شد و من به همراه دوستان هنرمندم آقایان عبدالعلی كمالی، احمد لشینی، نورالدین جوادیان و نگین خواجه نصیر، نقش های متفاوت آن را بازی می كنیم . همچنین صدابرداری فرزاد شریفی ، افكتوری نازنین حسن پورو تهیه كنندگی هنرمندانه فرشاد آذرنیا كار را شنیدنی كرد.

كارگردان برنامه «تیمچه»عنوان كرد: هر قسمت این برنامه یك داستان دارد و محور اصلی ما مسائل اقتصادی پایه ای و مسائل اقتصادی روز است كه سیمین بنایی و ابوالفضل طاهری نویسندگان مجموعه به سرپرستی مجید حیدری به آن می پردازند.
سروری نژاد تأكید كرد : تا امروز بیش از دویست قسمت این مجموعه تولید شده است كه از شنبه تا چهارشنبه ساعت 6:30 صبح و 8 شب از رادیو نمایش پخش می شود و امیدواریم كه تولید آن با حمایت مدیران و مخاطبان رادیو نمایش ادامه پیدا كند.
در ادامه مجید حیدری سرپرست نویسندگان و نویسنده مجموعه رادیویی «تیمچه» افزود: در ابتدا شروع نویسندگی كار با من بود اما بعد از آن سیمین بنایی وابوالفضل طاهری به گروه نویسندگی ملحق شدند. من معمولا كارهای روتین را درسی-چهل قسمت می نویسم ولی برای «تیمچه» هر هفته مشغول نوشتن بودیم تا بتوانیم آن را به نتیجه برسانیم وی در پایان گفت : تشكر می كنم از مدیریت رادیو نمایش و رادیو اقتصاد كه دست ما را برای انتقاد باز گذاشتند و به ما اعتماد كردند چرا كه ذات طنز نقادی است و اینگونه می توانیم مشكلات جامعه را دقیق و موشكافانه بررسی كنیم .

دسترسی سریع