نکته باریکتر ز مو شنبه تا چهارشنبه 20:30 به مدت 30 دقیقه

رادیو نمایش

نكته باريكتر ز مو

"نکته باریکتر ز مو"برنامه جدید رادیو نمایش درباره تئاتر درمانی

از این پس برنامه جدید "نکته باریکترزمو" که به مقوله تئاتر درمانی اختصاص دارد از آنتن رادیو نمایش پخش می شود.

1400/03/30
|
16:32

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش،ژاله محمد علی طراح و ایده پرداز و تهیه کننده برنامه رادیویی "نکته باریکترزمو" ضمن اعلام این مطلب افزود: ایده این برنامه که درباره تئاتر درمانی است از مدتها پیش شکل گرفت و البته این مقوله چندان در کشور ما شناخته شده نیست.
وی ادامه داد : مدتها در حال انجام، تحقیق و نگارش آن بودیم و قرار است علاوه بر خانم سمیه خطیب زاده، نویسندگان دیگری نیز به این تیم اضافه شوند.
محمد علی تأکید کرد: در این برنامه قصد داریم به نکات و نقاط ضعف افراد در روابط ارتباطی بپردازیم . ما در هر برنامه قصد داریم نکته ای از روابط ظریف انسانی را در قالب مونولوگ در آیتمی به نام "بهش میگم" مطرح کنیم ، نکاتی که اصلاح آنها می تواند مانع بروز اختلافات بزرگ بین افراد شود.
وی عنوان کرد:کلا محور برنامه بر ارتباطات کلامی شکل گرفته است و در بخش " بهش میگم" نکات بسیار ظریفی را که در روز همه ما با آنها سر و کار داریم را مطرح کنیم .
این تهیه کننده رادیویی خاطرنشان کرد: در آیتمی دیگر نیز به کاربردهای تئاتر درمانی می پردازیم و اینکه چه مشکلاتی را می توانیم با تئاتر درمانی حل کنیم .
محمد علی در پایان گفت : در این برنامه روزهای شنبه به روابط خانوادگی ، یک شنبه ها ارتباطات در محیط کار، دوشنبه ها ارتباطات اجتماعی، سه شنبه ها ارتباطات در فضا مجازی و چهارشنبه ها ارتباط با خود می پردازیم."نکته باریکتر ز مو" در گروه دانش و اندیشه رادیو نمایش تهیه شده وزنده یاد احمد گنجی، رامین پورایمان، فریبا متخصص، مونا صفی، ماندانا محسنی، مهدی نمینی مقدم و نورالدین جوادیان هنرمندانی هستند که در تیتراژ این برنامه به ما کمک کرده اند.همچنین در هر قسمت از برنامه یکی از بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو حضور دارند و نمایش مونولوگ اجرا می کنند.
این برنامه به نویسندگی ژاله محمد علی ، سمیه خطیب زاده ، اجرای بهناز بستان دوست، کارشناس تئاتر درمانی مجید امرایی، مشاور محتوایی ناهید سادات شریفی ، صدابرداری محدثه فرانی و تهیه کنندگی ژاله محمد علی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 19:30 به روی آنتن رادیو نمایش می رود و روز بعد ساعت 12:30 تکرار آن است.

دسترسی سریع
نکته باریکتر ز مو