گیومه شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو نمایش

گيومه

رادیو نمایش به جشنواره های آنلاین پرداخت

در «گیومه» رادیو نمایش ، درباره برگزاری جشنواره های آنلاین توسط دست اندرکاران آن بحث و گفت و گو شد.

1399/02/02
|
08:25

به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو،در این برنامه محمودرضا رحیمی دبیر جشنواره «تئاتر خانه» ،برگزاری جشنواره های آنلاین را اتفاق خوشایندی دانست و تأکید کرد که این اتفاق خوبی برای تاترهای شهرستانی است .
وی ضمن اعلام شرایط جشنواره تئاتر خانه تأکید کرد : این جشنواره برای همه تأتری هاست و آماتورها و تازه کارها در آن فرصت دیده شدن دارند.
محمودرضا رحیمی افزود: در حال حاضر برگزاری جشنواره های آنلاین و پخش زنده از فضای مجازی یک ضرورت است که تأثیر مثبتی خواهد داشت.
در ادامه حمیدرضا عوض دخت ،دبیر جشنواره فیلم پارس ضمن اعلام معرفی داوران از رایگان بودن کارگاه های این جشنواره گفت و این جشنواره را در پنج شاخه معرفی کرد که قرار است در آن فیلم های متنوعی برای مردم ساخته شود.
نسیم تیمور پور نیز که به عنوان هنرمند ، سابقه حضور در جشنواره های آنلاین خارجی در شاخه پرفورمنس را دارد و در عمارت روبه رو نیز اجرا داشته ، در این باره گفت : هنرمندان می توانند با اینترنت فیلم هایشان را آپلود کنند تا در سایت جشنواره قرار گیردواین اجراها به صورت زنده نیست.
تیمورپور تأکید کرد:این اتفاق خوبی است چون امکانی بین المللی برای هنرمندان فراهم می کند.
همچنین دراین برنامه با شقایق دهقان ،امید زندگانی و محمدرضا عیوضی درباره جشنواره ملی –مجازی تماشاگرام گفت و گو شد و ایشان ضمن توضیح دادن شرایط جشنواره ،تأکید کردند هدف از برگزاری این جشنواره ها آن است که مردم در خانه بمانند.
برنامه زنده «گیومه» با تلاش علی بهرامی،سید سعید هاشم زاده،علیرضا سعیدی،سارا حدادی ،فرزام رنجبر،علی جعفری فوتمی ،نگین خواجه نصیر و اعظم ساحت فردی ،شنبه تا چهارشنبه ساعت 9:00 تا 10:30 به صورت زنده از رادیو نمایش پخش می شود.

دسترسی سریع
گیومه