گیومه شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو نمایش

گيومه

علی اکبر صفی پور: خانواده ها آمادگی لازم برای حضور فرزندانشان در آموزشگاه ها را ندارند

علی اکبر صفی پور مدیر کل دفتر آموزش و توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری وزارت ارشاد در گفت و گو با«گیومه» رادیو نمایش اعلام کرد: درست است که آموزشگاه ها باز شده اند اما خانواده ها آمادگی لازم برای حضور فرزندانشان در آموزشگاه ها را ندارند.

1399/02/06
|
13:31

به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، صفی پور ضمن اعلام این مطلب افزود: متاسفانه شیوع بیماری کرونا، آموزشگاه های هنری را نیز تحت تأثیر قرار داده است ودر حال حاضر تنها بخش هایی از آموزش که جنبه تک نفره دارد آن هم با یک استاد و شاگرد با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و به شرط ثبت نام در سایت وزارت بهداشت و انجام تعهدات برگزار می شود.
مدیر کل دفتر آموزش و توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری وزارت ارشاد تأکید کرد: همچنین از آنجایی که آموزش درنمایش، تک نفره نیست ، در شرایط فعلی امکان فعالیت آموزشی در تأتروجود ندارد و باید منتظر بود تا شرایط اعلامی از وزارت بهداشت برای تشکیل کلاس های جمعی مشخص شود.
این مقام مسوول در پایان گفت : با توجه به موقعیت پیش آمده ما باید پیش بینی های مناسب تری داشته باشیم تا از هنرمندان حمایت شود و به فعالیت های خود ادامه بدهند که البته زمان برخواهد بود.

دسترسی سریع
گیومه