گیومه شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو نمایش

گيومه

بررسی فعالیت های اخیر معاونت هنری وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی در رادیو نمایش

معاون امور هنری وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی با حضور دربرنامه «گیومه» رادیو نمایش درباره فعالیت های اخیر امور هنری وزارت ارشاد توضیح داد .

1399/06/05
|
16:19

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش، سید محمد مجتبی حسینی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور هنری ومعاون هنری وزارت ارشاد دراین باره گفت: ما باید در بخش های تخصصی به فعالیت ها و رویدادها اهتمام داشته باشیم ،از این جهت در معاونت هنری سه محور را در دستور کار قرار دادیم.
وی ادامه داد : این سه محور شامل : ساماندهی اطلاعات اداری و مقرراتی که به تسهیل فعالیت های اداری کمک می کند، دیگری پرداختن به رویدادها با توجه به مسائل جدید و نهایتا توسعه فعالیتهای هنری در شرایط جدید و البته حمایت از برنامه هایی است که به صورت آنلاین برای سنجش بازخورد مخاطب تببین شد مثل «جشنواره ها ،مراسم و نمایش های آنلاین» .
وی همچنین در مورد رسیدگی به هنرمندان شهرستان ها گفت:
در این خصوص رویکرد ویژه ای به جمع آوری اطلاعات داشتیم که شامل بررسی گزارش های آماری روزانه از شرایط هنری شهرستان ها است،بیش از 80 درصد افراد عضو صندوق اعتباری هنر از شهرستان ها هستند ورویکرد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونت هنری به عنوان بخشی از این وزارتخانه، تحقق شعار«ایران تهران نیست» است وهمچنان پی گیر اوضاع هنرمندان شهرستان ها هستیم که البته رسیدگی به اوضاع اشخاص حقیقی از وظایف صندوق اعتباری هنر است.

دسترسی سریع
گیومه