گیومه شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو نمایش

گيومه

حسین مسافر آستانه در رادیو نمایش اعلام کرد:جشنواره امسال بخش بین الملل ندارد

حسین مسافر آستانه دبیر جشنواره تئاتر فجر در «گیومه» رادیو نمایش اعلام کرد: امسال جشنواره بخش بین‌الملل ندارد ولی احتمالا در صورت امکان یک یا دو نمایش را به عنوان مهمان در جشنواره خواهیم داشت ولی بودجه‌ای تحت عنوان بین الملل نخواهیم داشت.

1399/09/01
|
15:12

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش، وی درباره برگزاری جشنواره تئاتر فجر در ایام کرونا گفت: ما برنامه‌های از پیش تعیین شده را با حداقل نیروها و مطابق با شیوه نامه های بهداشتی انجام می‌دهیم و در حال دریافت آثار هستیم و برررسی آثار نمایشنامه نویسی را در این هفته آغاز خواهیم کرد و بقیه آثار را نیز از هفته آینده شروع خواهیم کرد.
دبیر جشنواره تئاتر فجر درباره بودجه امسال گفت: ما حدود 6 میلیارد بودجه برای جشنواره تعیین کرده بودیم ولی با توجه به کمبود امکانات اگر نتوانیم بخش خصوصی را وارد جشنواره کنیم، مجبوریم بودجه بیشتری را برای برگزاری جشنواره استفاده کنیم.
وی در ادامه درباره برگزاری جشنواره گفت: هنوز تکلیفی برای تاریخ برگزاری جشنواره مشخص نشده است و همان تاریخ بهمن‌ماه تا به این لحظه تاریخ برگزاری جشنواره است.
مسافر آستانه درباره نحوه داوری آثار عنوان کرد: کارها در یک اجرای زنده ضبط می‌شوند و داوری خواهندشد و نمایش اجرای زنده و آنلاین آثار برای علاقه‌مندان بستگی به مجوزهای جشنواره دارد که دریافت این مجوزها مشکلات خاص خودش رادارد و اگر آنلاین پخش نشد این قول را به مخاطبین می‌دهیم که حتما آفلاین این اتفاق خواهد افتاد.
مسافرآستانه درپایان درباره بخش رادیو تئاتر گفت: مسئولین بخش رادیو تئاتر در حال پیگیری آثار هستند و با توجه به اشراف امین رهبر دبیر بخش رادیوتئاتر به این حوزه ،آثار داوری خواهند شد.

دسترسی سریع
گیومه