گیومه شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو نمایش

گيومه

سردار عبدالرضا آزادی در«گیومه» رادیو نمایش از برنامه های هفته بسیج گفت

سردارعبدالرضا آزادی معاون فرهنگی سازمان بسیج مستضعفین در«گیومه» رادیو نمایش از برنامه های هفته بسیج گفت.

1399/09/01
|
17:17

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش، وی با حضور در این برنامه تأکید کرد: هفته بسیج فرصتی برای بیان دستاورها و خدمات بسیجیان برای ملت شریف ایران است .شعار هفته بسیج را «پیشرو خدمت و امیدآفرین» انتخاب کردیم تا برگ دیگری از خدمات بسیح به مردم ورق بخورد و بسیج در خدمت مردم باشد.
سردار آزادی درباره برنامه‌های این هفته افزود: برگزاری جشنواره فیلم و تئاتر مقاومت و همچنین فراخوان جشنواره هنر مقاومت دراین هفته اتفاق خواهد افتاد.همچنین برنامه‌هایی تحت عنوان اجرای سرود پاتوقی در مراکز شهرها با رعایت شیوه نامه های بهداشتی اجرا خواهد شد که در 100 نقطه از کشور این رویداد برنامه‌ریزی شده است.
ایشان درباره تدارک شهر برای هفته بسیج ادامه داد: فضاسازی بصری شهرها با کمک شهرداری‌ها انجام شده است و همچنین ویژه برنامه‌هایی در صدا و سیما تدارک دیده شده که دراین هفته اجرا خواهد شد.
وی در آخر گفت: با توجه با وجود کرونا تقریبا همه برنامه های پیش بینی شده به صورت مجازی برگزار می شود.همچنین پویش‌هایی نیز در فضای مجازی تحت عنوان مرحله سوم کمک مومنانه برنامه ریزی شده است تا با بهره گیری از بستر فضای مجازی امکان کمک به مردم آسیب دیده از ویروس کرونا فراهم شود.
لازم به ذکر است که تمامی این پویش ها در فضای مجازی و به صورت غیر حضوری برگزار خواهد شد.

دسترسی سریع
گیومه