استودیو هشت شنبه تا چهارشنبه 18:15 به مدت 105 دقیقه

امیر كربلایی زاده: كرونا را شكست دادم

امیر كربلایی زاده بازیگر تئاتر ، تلویزیون ، سینما و كمدین در گفت و گو با رادیو نمایش گفت : الان سه روز است كه كرونا را شكست داده و در طول این مدت خود را با كلیپ های خنده دار و كتاب و حتی كتابی كه در حال نگارش آن است سرگرم كرده است.

1399/09/05
|
14:32

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش ، وی درادامه افزود: شروع كارش با تئاتر بوده و در سال 68 به مدرسه و آموزشگاه تئاتر در یكی از مناطق جنوبی تهران ، به نام كانون شهید مطهری رفته و بعد در سال 76 اولین كار حرفه ای خود را در مجموعه تئاتر شهر انجام داده است ، تا الان كه هر سال سعی دارد كاری را در خانه اصلی خود یعنی تئاتر ، انجام دهد .
كربلایی زاده در ادامه گفت : در تئاتر علاوه بر كارهای كمیك ، كارهای جدی هم بازی كرده و بابت اجرای این نقش ها ، جوایزی هم گرفته است اما اصولا كارهای كمدی - تراژدی را بیشتر دوست دارد .
وی تآكید كرد : هرچند كه استند آپ كمدی دغدغه اصلی او است اما مردم او را به عنوان یك بازیگر می شناسند .او همینطور مدعیِ آن است كه اولین اجرای مستقل استند آپ كمدی در ایران را در سال 91 انجام داده و مردم بابت دیدن آن بلیط خریدند و مدت زمان اجرای این استند آپ ، یك ساعت و ده دقیقه بود .
او اولین بار اجرای استند آپ را در كافه ها انجام داد چون مركز هنرهای نمایشی بندی به نام اجرای استند آپ كمدی نداشت بنابراین نمی توانستند سالن های مركز را در اختیارش قرار دهند و بعد از آن هم سایت تیوال ریسك كرد و بدون داشتن مجوز اقدام به بلیط فروشی كرد و دلیل آن این بود كه این كار برای بلیط فروشی تعریف نشده بود و گرنه هیچ اقدام غیرقانونی ای در آن زمان انجام نشد .
كربلایی زاده در ادامه گفت : استند آپ كمدی تركیبی از مهارت های بازیگری ، سخنوری ، مجری گری و بداهه پردازی است .
وی در پایان افزود ؛ هرچند كه شرایط بسیار سخت است و همه استیج ها تعطیل شده اما ، از هفته آینده قرار است به مدت یك ربع تا 20 دقیقه ، همراه با یك سری از هنرجویانش در یك برنامه تلویزیونی حاضر شود و چند قسمت از استند آپ های این برنامه به طنزهای كرونایی می پردازد .

دسترسی سریع
استودیو هشت