استودیو هشت شنبه تا چهارشنبه 18:15 به مدت 105 دقیقه

شیوا خسرو مهر : دعای خیر پدر و مادر باعث پیشرفت و موفقیت در كارمی شود

شیوا خسرومهر بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون در گفت و گو با رادیو نمایش گفت : دعای خیر پدر و مادر همیشه باعث پیشرفت و موفقیت در كار می شود.

1399/09/16
|
12:37

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش ، وی در برنامه «استودیو هشت» رادیو نمایش افزود: در حال حاضر در دو فیلم بچه مهندس 4 و جلال 2 كه در حال فیلم برداری هستند بازی می كند .
خسرومهر ادامه داد : در حین فیلم برداری تمام پروتكل های بهداشتی رعایت می شود و همیشه در پروژه ها یك پزشك در كنار تیم فیلم برداری حضور دارد و هر روز از همه تست كرونا گرفته می شود اما بازیگران به دلیل داشتن گریم نمی توانند از ماسك استفاده كنند و این مورد بسیار خطرناك است .
وی عنوان كرد : هرچند كه پدرش پیشكسوت تئاتر بوده اما هیچ وقت نخواسته كه از رابطه در كارش استفاده كند و بازیگری را به صورت تخصصی و با شركت در كلاس ها آموخته اما به هر حال پدرش نقش بسیار زیادی در انتخاب راهش برای ورود به بازیگری داشته و از همان دوران كودكی ادبیات تئاتر و بازیگری را از وی فراگرفته است و شاید اگر پدرش بازیگر نبود وارد مسیر دیگری در زندگی اش می شد .
خسرومهر از اولین تجربه كاریش در تئاتر با استاد سمندریان ، پدر تئاتر گفت : ایشان فقط یك تله تئاتر در دوران كاریش روی صحنه برده بود كه آن هم با حضور هنرجویانش بود و وی از خوش شانسی اش در آن تله تئاتر كه به نام به سوی دمشق بود بازی كرده بود و نامش در تیتراژ اول وارد شده بود و به واسطه نقشش ، برایش جایی برای دیده شدن بود .
وی همچنان در مورد اولین حضورش در سینما گفت كه :مهدی فخیم زاده او را به آقای خسروملكان معرفی كرد كه آقای ملكان در آن زمان مشغول كار در پروژه یك فیلم سینمایی به نام «عروسی مهتاب» بود بنابراین وی به دفتر ایشان رفت و نقش دوم این فیلم را برعهده گرفت و همینطور نقش اول این فیلم را خانم الهام چرخنده بازی می كرد كه خانم چرخنده هم همانند وی ، اولین حضورش جلوی دوربین بود .
خسرومهر در آخر به جوانان علاقه مند به بازیگری گفت : دعای خیر پدر و مادر همیشه باعث پیشرفت و موفقیت در كارشان می شود و اینكه اگر خواستار رسیدن به اهدافشان هستند باید با رضایت وارد این حرفه شوند و صبور باشند .

دسترسی سریع
استودیو هشت