استودیو هشت شنبه تا چهارشنبه 18:30 به مدت 90 دقیقه

رادیو نمایش

استوديو هشت

شیوا خسرو مهر : دعای خیر پدر و مادر باعث پیشرفت و موفقیت در کارمی شود

شیوا خسرومهر بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون در گفت و گو با رادیو نمایش گفت : دعای خیر پدر و مادر همیشه باعث پیشرفت و موفقیت در کار می شود.

1399/09/16
|
12:37

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش ، وی در برنامه «استودیو هشت» رادیو نمایش افزود: در حال حاضر در دو فیلم بچه مهندس 4 و جلال 2 که در حال فیلم برداری هستند بازی می کند .
خسرومهر ادامه داد : در حین فیلم برداری تمام پروتکل های بهداشتی رعایت می شود و همیشه در پروژه ها یک پزشک در کنار تیم فیلم برداری حضور دارد و هر روز از همه تست کرونا گرفته می شود اما بازیگران به دلیل داشتن گریم نمی توانند از ماسک استفاده کنند و این مورد بسیار خطرناک است .
وی عنوان کرد : هرچند که پدرش پیشکسوت تئاتر بوده اما هیچ وقت نخواسته که از رابطه در کارش استفاده کند و بازیگری را به صورت تخصصی و با شرکت در کلاس ها آموخته اما به هر حال پدرش نقش بسیار زیادی در انتخاب راهش برای ورود به بازیگری داشته و از همان دوران کودکی ادبیات تئاتر و بازیگری را از وی فراگرفته است و شاید اگر پدرش بازیگر نبود وارد مسیر دیگری در زندگی اش می شد .
خسرومهر از اولین تجربه کاریش در تئاتر با استاد سمندریان ، پدر تئاتر گفت : ایشان فقط یک تله تئاتر در دوران کاریش روی صحنه برده بود که آن هم با حضور هنرجویانش بود و وی از خوش شانسی اش در آن تله تئاتر که به نام به سوی دمشق بود بازی کرده بود و نامش در تیتراژ اول وارد شده بود و به واسطه نقشش ، برایش جایی برای دیده شدن بود .
وی همچنان در مورد اولین حضورش در سینما گفت که :مهدی فخیم زاده او را به آقای خسروملکان معرفی کرد که آقای ملکان در آن زمان مشغول کار در پروژه یک فیلم سینمایی به نام «عروسی مهتاب» بود بنابراین وی به دفتر ایشان رفت و نقش دوم این فیلم را برعهده گرفت و همینطور نقش اول این فیلم را خانم الهام چرخنده بازی می کرد که خانم چرخنده هم همانند وی ، اولین حضورش جلوی دوربین بود .
خسرومهر در آخر به جوانان علاقه مند به بازیگری گفت : دعای خیر پدر و مادر همیشه باعث پیشرفت و موفقیت در کارشان می شود و اینکه اگر خواستار رسیدن به اهدافشان هستند باید با رضایت وارد این حرفه شوند و صبور باشند .

دسترسی سریع
استودیو هشت