استودیو هشت شنبه تا چهارشنبه 18:30 به مدت 90 دقیقه

رادیو نمایش

استوديو هشت

کاوه خداشناس در رادیو نمایش: ایفای نقش های تاریخی کشورم برایم جذاب است

کاوه خداشناس بازیگر تئاتر ، تلویزیون و سینما در رادیو نمایش اعلام کرد: ایفای نقش های تاریخی ایرانی برایش جذاب است.

1399/09/18
|
14:52

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش وی در گفت و گو با «استودیو هشت» رادیو نمایش گفت : از سال 77 فعالیتش را با تئاتر شروع کرد و سال 78 دانشجوی تئاتر شد .
وی همچنان افزود ؛ این روزها مشغول ضبط سریالی به نام صبح آخرین روز ، به کارگردانی آقای حسین تبریزی و تهیه کنندگی آقای مصطفی علمی فر است و موضوع این سریال در مورد زندگیِ شهید مجید شهریاری ، که دانشمند هسته ای بودند ، است .
خداشناس در ادامه در مورد خانواده اش گفت : در خانواده ای کاملا فرهنگی و هنری به دنیا آمده و همین موضوع در انتخاب مسیرش بسیار تاثیر گذار بوده است.
وی همچنان در جواب این سوال که به کدامیک از کارهایش بیشتر علاقه دارد ، گفت : در این سال ها ، کارهایی که با دوستان جوانترش انجام داده را بیشتر دوست دارد و از خروجی هایشان راضی تر بوده ، چون به نظرش جوانترها ، بخصوص در حوزه کارگردانی ، دارای نوع آوری و بدعت هایی هستند و همینطور ریتم بهتری هم دارند .
از بین سریال هایی که در آن ها ایفای نقش کرده ، به سریال پدر به لحاظ ساختار و نقشی که به او محول شده بود ، علاقه مند است و بعد از آن ، به سریال عملیات 125 ، باز هم به دلیل ساختار متفاوتش ، علاقه داشت .
خداشناس در ادامه افزود : انگار به تعداد آدم هایی که روی زمین هستند ، به همان تعداد ، زندگی و کاراکتر و ویژگی و شخصیت وجود دارد.
وی در همین خصوص در مورد نقش مورد علاقه اش گفت : ایفای نقش های تاریخی در حوزه فرهنگ و سرزمین خودش ، برایش جذاب است .
خداشناس در جواب این سوال هم که اگر قرار باشد بین تئاتر و سینما و تلویزیون یکی را انتخاب کند ، انتخابش کدام است ، گفت : با هر سه مورد آمیخته شده است و نمی تواند فقط یکی از آن ها را انتخاب کند چون جهان کار ، جهان لذت بخشی است .
وی در آخر گفت : در هر کار و رشته و حرفه ای ، خواستن باید با پشتکار و تلاش و دانش همراه شود بخصوص حرفه ای مثل بازیگری که نیاز به دانش و شناخت و روانشناسی شخصیت ها دارد .

دسترسی سریع
استودیو هشت