استودیو هشت شنبه تا چهارشنبه 18:15 به مدت 105 دقیقه

شاهد احمدلو:اولین حضورم در فیلم سینمایی «سرب» بود

شاهد احمدلو كارگردان و بازیگر در رادیو نمایش اعلام كرد كه اولین حضورش در فیلم سینمایی «سرب»به كارگردانی مسعود كیمیایی بوده است.

1399/09/24
|
15:18

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش،شاهد احمدلو كارگردان و بازیگر در گفت و گو با «استودیو هشت » رادیو نمایش در مورد اولین حضورش ، جلوی دوربین ، در فیلم سینمایی سربِ ، آقای كیمیایی گفت : به واسطه دوستی و همكاری پدرم ، آقای محمدولی احمدلو و هم نسل بودن با پولاد كیمیایی یك رابطه دوستانه و صمیمی در حد روابط خانوادگی بین ما پیش آمد و آقای كیمیایی متوجه علاقه و استعداد من به بازیگری شد و همین مورد باعث شد در سن 10 سالگی بازی كنم.
احمدلو در ادامه گفت : علاقه خودش و حمایت و پشتیبانی پدر و مادرم باعث شد در این حرفه ماندگار شوم.
وی افزود: از دوران ابتدایی ، در مدرسه ، تئاتر مدرسه ای بازی می كردم و جوایزی نیز گرفته ام ، در دوران راهنمایی هم به كارگردانی تئاتر در دهه فجر مشغول شدم و در كل همیشه كارهای فرهنگی را در مدرسه انجام می دادم.همه این موارد و حمایت و پشتیبانی خانواده و ادامه تحصیلاتش در این حوزه باعث شد تا در این حرفه پیشرفت كنم و شناخته شوم.
احمدلو در مورد موضوع برنامه ، یعنی اینكه تصور كنید برنده یك جایزه مهم بازیگری شدید و حالا می خواهید كه كارگردان فیلم و هم بازی ها چه كسانی باشند گفت : علاقه دارم با آقای مسعود كیمیایی و ناصر تقوایی همكاری داشته باشم و در مورد بازیگران مقابلش هم گفت كه ، از هم نسلان خودش علاقه دارم با حامد بهداد هم بازی شوم.
وی در پایان در مورد اكران آخرین كارهایش گفت : كارِ ماقبل آخرم به نام فیلم سینمایی «مشمشه» یا «سینما خر» كه برنده جوایز بسیاری شده است ، بزودی از اول دی ماه اكران آنلاین می شود و همینطور فیلم آخرم یعنی ، مورچه خوار كه آن هم آماده نمایش شده است ، در نوبت اكران قرار دارد.

دسترسی سریع
استودیو هشت