استودیو هشت شنبه تا چهارشنبه 18:30 به مدت 90 دقیقه

رادیو نمایش

استوديو هشت

شاهد احمدلو:اولین حضورم در فیلم سینمایی «سرب» بود

شاهد احمدلو کارگردان و بازیگر در رادیو نمایش اعلام کرد که اولین حضورش در فیلم سینمایی «سرب»به کارگردانی مسعود کیمیایی بوده است.

1399/09/24
|
15:18

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش،شاهد احمدلو کارگردان و بازیگر در گفت و گو با «استودیو هشت » رادیو نمایش در مورد اولین حضورش ، جلوی دوربین ، در فیلم سینمایی سربِ ، آقای کیمیایی گفت : به واسطه دوستی و همکاری پدرم ، آقای محمدولی احمدلو و هم نسل بودن با پولاد کیمیایی یک رابطه دوستانه و صمیمی در حد روابط خانوادگی بین ما پیش آمد و آقای کیمیایی متوجه علاقه و استعداد من به بازیگری شد و همین مورد باعث شد در سن 10 سالگی بازی کنم.
احمدلو در ادامه گفت : علاقه خودش و حمایت و پشتیبانی پدر و مادرم باعث شد در این حرفه ماندگار شوم.
وی افزود: از دوران ابتدایی ، در مدرسه ، تئاتر مدرسه ای بازی می کردم و جوایزی نیز گرفته ام ، در دوران راهنمایی هم به کارگردانی تئاتر در دهه فجر مشغول شدم و در کل همیشه کارهای فرهنگی را در مدرسه انجام می دادم.همه این موارد و حمایت و پشتیبانی خانواده و ادامه تحصیلاتش در این حوزه باعث شد تا در این حرفه پیشرفت کنم و شناخته شوم.
احمدلو در مورد موضوع برنامه ، یعنی اینکه تصور کنید برنده یک جایزه مهم بازیگری شدید و حالا می خواهید که کارگردان فیلم و هم بازی ها چه کسانی باشند گفت : علاقه دارم با آقای مسعود کیمیایی و ناصر تقوایی همکاری داشته باشم و در مورد بازیگران مقابلش هم گفت که ، از هم نسلان خودش علاقه دارم با حامد بهداد هم بازی شوم.
وی در پایان در مورد اکران آخرین کارهایش گفت : کارِ ماقبل آخرم به نام فیلم سینمایی «مشمشه» یا «سینما خر» که برنده جوایز بسیاری شده است ، بزودی از اول دی ماه اکران آنلاین می شود و همینطور فیلم آخرم یعنی ، مورچه خوار که آن هم آماده نمایش شده است ، در نوبت اکران قرار دارد.

دسترسی سریع
استودیو هشت