استودیو هشت شنبه تا چهارشنبه 18:30 به مدت 90 دقیقه

رادیو نمایش

استوديو هشت

رامتین خداپناهی : بازیگر شدن سخت وپیچیده بود

رامتین خداپناهی بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون در گفت و گو با رادیو نمایش گفت : بازیگر شدن سخت و پیچیده بود به این علت که در هنر شما آغاز کننده هستید ولی در پایان برنده نیستید چون در این رشته رقابت بسیار شدید و ماندگاری سخت است .

1399/09/30
|
16:53

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش، وی در مورد عامل اصلیِ انتخاب رشته بازیگری افزود :در خانواده ای هنری بزرگ شده ام اما جادوی سینما و تئاتر مرا به خود جذب کرده و همین عامل باعث تشویق من به فضای بازیگری شد .
خداپناهی در جواب به این سوال که هنری بودن محیط خانواده چقدر بر علاقه و موفقیت کودکان در عرصه هنر موثر است ، گفت : دو بخش وجود دارد ، یک بخش تلاطم های درونی است و بخش دیگر بخش بیرونی است که خانواده می تواند ، آبشخورش براساس عادت ها در شنیدار و دیدار باشد .
وی در مورد بازیگری و آموزش آن گفت : برای نسل ما که امروزه فعال هستیم ، نیاز است که خود را با موارد جدیدی که وجود دارد به روز کنیم چون امروزه بازیگری تبدیل به تخصص شده است و حوزه های بسیاری را شامل می شود .
در آموزش بازیگری به هنرجویان باید خیلی صبور بود و صبر داشت و این خود کاری طاقت فرساست .
وی ادامه داد : در مورد آموزش بازیگری به معلمین و مدرسین ، مقداری بی مهری ، در بخش دستمزدها صورت گرفته که امیدوارم راهی باز شود تا این معلمین و مدرسین بتوانند به خوبی دانش خود را منتقل کنند و امکانات و شرایط رفاهی برایشان فراهم شود .
خداپناهی در پایان در مورد کار اخیرش گفت : الان یکسال است که مشغول ضبط سریالی با نام گیلدخت برای شبکه سه سیما هستم که این سریال به کارگردانی مجید اسماعیلی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی دو لوکیشن اصلی در رشت و تهران دارد و همینطور احتمالا تا 6 ، 7 ماه آینده ضبط این سریال به پایان می رسد .

دسترسی سریع
استودیو هشت