استودیو هشت شنبه تا چهارشنبه 18:15 به مدت 105 دقیقه

رامتین خداپناهی : بازیگر شدن سخت وپیچیده بود

رامتین خداپناهی بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون در گفت و گو با رادیو نمایش گفت : بازیگر شدن سخت و پیچیده بود به این علت كه در هنر شما آغاز كننده هستید ولی در پایان برنده نیستید چون در این رشته رقابت بسیار شدید و ماندگاری سخت است .

1399/09/30
|
16:53

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش، وی در مورد عامل اصلیِ انتخاب رشته بازیگری افزود :در خانواده ای هنری بزرگ شده ام اما جادوی سینما و تئاتر مرا به خود جذب كرده و همین عامل باعث تشویق من به فضای بازیگری شد .
خداپناهی در جواب به این سوال كه هنری بودن محیط خانواده چقدر بر علاقه و موفقیت كودكان در عرصه هنر موثر است ، گفت : دو بخش وجود دارد ، یك بخش تلاطم های درونی است و بخش دیگر بخش بیرونی است كه خانواده می تواند ، آبشخورش براساس عادت ها در شنیدار و دیدار باشد .
وی در مورد بازیگری و آموزش آن گفت : برای نسل ما كه امروزه فعال هستیم ، نیاز است كه خود را با موارد جدیدی كه وجود دارد به روز كنیم چون امروزه بازیگری تبدیل به تخصص شده است و حوزه های بسیاری را شامل می شود .
در آموزش بازیگری به هنرجویان باید خیلی صبور بود و صبر داشت و این خود كاری طاقت فرساست .
وی ادامه داد : در مورد آموزش بازیگری به معلمین و مدرسین ، مقداری بی مهری ، در بخش دستمزدها صورت گرفته كه امیدوارم راهی باز شود تا این معلمین و مدرسین بتوانند به خوبی دانش خود را منتقل كنند و امكانات و شرایط رفاهی برایشان فراهم شود .
خداپناهی در پایان در مورد كار اخیرش گفت : الان یكسال است كه مشغول ضبط سریالی با نام گیلدخت برای شبكه سه سیما هستم كه این سریال به كارگردانی مجید اسماعیلی و تهیه كنندگی محمدرضا شفیعی دو لوكیشن اصلی در رشت و تهران دارد و همینطور احتمالا تا 6 ، 7 ماه آینده ضبط این سریال به پایان می رسد .

دسترسی سریع
استودیو هشت