استودیو هشت شنبه تا چهارشنبه 18:15 به مدت 105 دقیقه

شهرزاد كمال زاده : تلویزیون، خانه دوم من است

شهرزاد كمال زاده بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با رادیو نمایش اعلام كرد كه تلویزیون ،خانه دوم اوست.

1399/10/02
|
12:53

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش ،كمال زاده در گفت و گو با برنامه «استودیو هشت» رادیو نمایش افزود : از سن 16 سالگی وارد حرفه بازیگری شدم و اولین تجربه بازیگری ام در فیلم «هزاران چشم» آقای كیانوش عیاری بوده است.
وی ادامه داد: بعد از 20 سال ، تلویزیون خانه دوم من است و برایم مانند ویترینی بوده كه باعث شده در سراسر ایران شناخته شوم .
كمال زاده تاكید كرد: هم به سینما علاقه دارم و هم به تلویزیون و تلویزیون برایم محترم است و هیچ وقت این دو را از هم تفكیك نمی كنم .
وی در مورد روش اش برای نزدیك شدن به نقش گفت : مشاهده یكی از مهمترین اركان است ، وقتی در جامعه زندگی می كنید نباید خود را از مردم جامعه دور ببینید و باید كاراكترهای مختلف را بررسی كنید .
این بازیگر همچنین درباره نقشی كه به او پیشنهاد می شود گفت : سعی می كنم نمونه بیرونی آن را در جامعه پیدا كنم و با كارگردان و نویسندگان مشورت می كنم تا بتوانم به آن شخصیت نزدیك شوم.
كمال زاده خاطر نشان كرد : از وقتی وارد حرفه بازیگری شدم، در هیچ كلاسی شركت نكردم و همه تجربیاتم را از انسان ها و محیط اطرافش كسب كردم و عامل موفقیتم را شنیدن حرف ها و صحبت های آنها می دانم و اینكه هیچ وقت در برابر این صحبت ها گارد نگرفتم .
وی در پایان گفت : بازیگر باید پذیرش بازی در هر كاراكتری را داشته باشد ، مثلا خودم در این 20 سال اكثرا نقش كاراكترهای منفی یا خاكستری را بازی كردم و خوشحالم كه مردم همچین كاراكتری را باور كردند اما دوست داشتم كه مردم شخصیت واقعی ام را هم بشناسند ولی باز از این قضیه نترسیدم چون این پذیرش ، لازمه حرفه بازیگری است .

دسترسی سریع
استودیو هشت