استودیو هشت شنبه تا چهارشنبه 18:30 به مدت 90 دقیقه

رادیو نمایش

استوديو هشت

شهرزاد کمال زاده : تلویزیون، خانه دوم من است

شهرزاد کمال زاده بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با رادیو نمایش اعلام کرد که تلویزیون ،خانه دوم اوست.

1399/10/02
|
12:53

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش ،کمال زاده در گفت و گو با برنامه «استودیو هشت» رادیو نمایش افزود : از سن 16 سالگی وارد حرفه بازیگری شدم و اولین تجربه بازیگری ام در فیلم «هزاران چشم» آقای کیانوش عیاری بوده است.
وی ادامه داد: بعد از 20 سال ، تلویزیون خانه دوم من است و برایم مانند ویترینی بوده که باعث شده در سراسر ایران شناخته شوم .
کمال زاده تاکید کرد: هم به سینما علاقه دارم و هم به تلویزیون و تلویزیون برایم محترم است و هیچ وقت این دو را از هم تفکیک نمی کنم .
وی در مورد روش اش برای نزدیک شدن به نقش گفت : مشاهده یکی از مهمترین ارکان است ، وقتی در جامعه زندگی می کنید نباید خود را از مردم جامعه دور ببینید و باید کاراکترهای مختلف را بررسی کنید .
این بازیگر همچنین درباره نقشی که به او پیشنهاد می شود گفت : سعی می کنم نمونه بیرونی آن را در جامعه پیدا کنم و با کارگردان و نویسندگان مشورت می کنم تا بتوانم به آن شخصیت نزدیک شوم.
کمال زاده خاطر نشان کرد : از وقتی وارد حرفه بازیگری شدم، در هیچ کلاسی شرکت نکردم و همه تجربیاتم را از انسان ها و محیط اطرافش کسب کردم و عامل موفقیتم را شنیدن حرف ها و صحبت های آنها می دانم و اینکه هیچ وقت در برابر این صحبت ها گارد نگرفتم .
وی در پایان گفت : بازیگر باید پذیرش بازی در هر کاراکتری را داشته باشد ، مثلا خودم در این 20 سال اکثرا نقش کاراکترهای منفی یا خاکستری را بازی کردم و خوشحالم که مردم همچین کاراکتری را باور کردند اما دوست داشتم که مردم شخصیت واقعی ام را هم بشناسند ولی باز از این قضیه نترسیدم چون این پذیرش ، لازمه حرفه بازیگری است .

دسترسی سریع
استودیو هشت