افسون افسانه جمعه ها 7 صبح به مدت 45 دقیقه

رادیو نمایش

افسون افسانه

افسانه«غلام خوشبخت»را از رادیو نمایش بشنوید

پنج شنبه یازدهم اردیبهشت ماه ، شنونده افسانه «غلام خوشبخت» در«افسون افسانه» رادیو نمایش باشید.

1399/02/10
|
08:49

به گزارش روابط عمومی اداره كل هنرهای نمایشی رادیو، افسانه ی «غلام خوشبخت» افسانه ای از كشورهای عربی است كه از كتاب افسانه های ملل اقتباس شده و سهیلا خدادادی آن را برای رادیو تنظیم كرده است.

در خلاصه داستان این افسانه آمده است : سالها پیش در سرزمینی دور، تاجر ثروتمندی همراه همسرش اسما و دخترش جمیله و غلامش زندگی می كرد. مرد تاجر ثروت زیادی داشت و بین مردم كشورش محبوب بود تا اینكه بیمار می شود و بعد از مدتی از دنیا می رود،مادر جمیله در این اندیشه است كه همسری برای دخترش انتخاب كند شبی خواب می بیند غلام، داماد او شده است و برای اینكه این اتفاق نیفتد غلام را راهی چشمه خورشید می كند و در این مسیر اتفاقات زیادی برای غلام می‌افتد.

افسانه ی «غلام خوشبخت» به روایت شیرین سپه راد و با هنرمندی گلچهره زند،امیر فرحان نیا، محمد سعید سلطانی،امیر زنده دلان،بهناز بستان دوست،قربان نجفی و با حضور مهین نثری در اداره كل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است و بهرام سروری نژاد كارگردانی آن را بر عهده دارد.

«افسون افسانه» به تهیه كنندگی زهرا عبدالله زاده ، افكتوری محمد رضا قبادی فرو صدابرداری محمد رضا محتشمی پنجشنبه ساعت 22:45 از رادیو نمایش پخش می شود و تكرار آن روز جمعه ساعت 11:45 دقیقه است.

دسترسی سریع
افسون افسانه