افسون افسانه پنج شنبه از ساعت 22:45 به مدت 30 دقیقه

رادیو نمایش

افسون افسانه

افسانه ای از کشور روسیه در «افسون افسانه» رادیو نمایش

پنج شنبه اول خرداد شنونده افسانه «سادکو» در برنامه «افسون افسانه» رادیو نمایش باشید.

1399/02/31
|
14:15

به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، «سادکو» که افسانه ای روسی است توسط سهیلا خدادادی تنظیم رادیویی شده است و در خلاصه داستان آن آمده است:در روستایی دورافتاده، جوان فقیری به نام «سادکو» زندگی می کرد . سادکو گاهی با کشاورزی و گاهی با چوپانی برای دیگران اموراتش را می گذراند.یک روز که در حال کشاورزی بود مرد نوازنده ای به او نزدیک شد که ساز گوسلی می نواخت.سادکو از صدای ساز خیلی خوشش آمد و مرد نوازنده موقع رفتن، گوسلی را به سادکو داد و سادکو بعد از مدتی نوازنده ی ماهری شد و آوازه ی شهرتش در هر کوی و برزنی پیچیده بود تا اینکه مسیر زندگی سادکو با یک اتفاق تغییر کرد.
افسانه «سادکو» به روایت شیرین سپهراد و با هنرمندی امیر زنده دلان ، مهین نثری، قربان نجفی،محمد رضاعلی،کامیار محبی، امیر فرحان نیا و گلچهره زند در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است .
این افسانه به تهیه کنندگی زهرا عبدالله زاده،کارگردانی بهرام سروری نژاد، افکتوری محمدرضا قبادی فر، صدابرداری محمدرضا محتشمی و افکتوری محمد رضا قبادی فرهر پنجشنبه ساعت 22:45 از رادیو نمایش پخش می شود و تکرار آن جمعه ساعت 11:45 دقیقه است .

دسترسی سریع
افسون افسانه