افسون افسانه جمعه ها 7 صبح به مدت 45 دقیقه

رادیو نمایش

افسون افسانه

افسانه ای از كشور یونان در «افسون افسانه» رادیو نمایش

پنج شنبه پانزدهم خرداد شنونده افسانه « سیكو و كوپید» در برنامه «افسون افسانه» رادیو نمایش باشید.

1399/03/13
|
15:22

به گزارش روابط عمومی اداره كل هنرهای نمایشی رادیو، « سیكو و كوپید» كه افسانه ای یونانی است توسط سهیلا خدادادی تنظیم رادیویی شده است و در خلاصه داستان آن آمده است: سال ها پیش در سرزمین یونان پادشاهی زندگی می كرد كه سه دختر داشت. دخترهای پادشاه همگی زیبا بودن اما دختر كوچكترشان به نام "سیكو" زیبایی خیره كننده ای داشت. اما این زیبایی برای پادشاه خیلی هم خوشایند نبود زیرا احساس می كرد ممكن است خیلی ها به او حسادت كنند. از طرفی ونوس الهه ی زیبایی از اینكه میدید مردم برای دیدن سیكو به قصر می روند بسیار عصبانی بود برای همین به دیدن پسرش "كوپید" رفت تا با او مشورت كند تا بتواند سیكو را از میان بردارد اما ....
افسانه « سیكو و كوپید» به روایت مهرخ افضلی و با هنرمندی احمد گنجی، نوشین حسن زاده، فریبا طاهری، فریدون محرابی،مهدی طهماسبی،نگین خواجه نصیر،ماندانا محسنی وسیما خوش چشم در اداره كل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است .
این افسانه به تهیه كنندگی زهرا عبدالله زاده،كارگردانی ایوب آقاخانی ، افكتوری نازنین حسن پورو صدابرداری حیدر صفدری هر پنجشنبه ساعت 22:45 از رادیو نمایش پخش می شود و تكرار آن جمعه ساعت 11:45 دقیقه است .

دسترسی سریع
افسون افسانه