افسون افسانه جمعه ها 7 صبح به مدت 45 دقیقه

رادیو نمایش

افسون افسانه

افسانه ای از یونان باستان در «افسون افسانه » رادیو نمایش

پنج شنبه این هفته دربرنامه رادیویی «افسون افسانه» ، افسانه ای از یونان باستان را خواهید شنید.

1399/03/28
|
12:05

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش،زهرا عبدالله زاده تهیه كننده این برنامه گفت:افسانه ها،ریشه در فرهنگ و آیین هر ملتی دارد و در افسانه ها می شود رد پای باورها و آداب و رسوم و ارزش های مردم هر سرزمین را دنبال كرد.
وی افزود: ما هر هفته یك افسانه از ملل مختلف را در این برنامه داریم داریم كه فضای موسیقایی آن بسیار متفاوت است و بسته به اینكه افسانه از چه مللی باشد موسیقی آن هم تغییر می كند .
این تهیه كننده رادیویی تأكید كرد: همین تنوع موسیقایی كار را جذابتر و البته كمی سخت تر می كند. معمولا در برنامه نمایشی «افسون افسانه» فضاهای افكتیو زیادی هم داریم و گاه نیاز است چندین افكت با هم میكس شود تا فضای مطلوب به دست آید.
عبدالله زاده یاد آور شد:در برنامه ی این هفته ، افسانه ای از كشور یونان به نام «آشیل» را خواهید شنید كه درباره پسری به همین نام است و ماجراهای بسیار دارد.
گفتنی است افسانه «آشیل» با تنظیم رادیویی سهیلا خدادادی ، روایت مهرخ افضلی و با هنرمندی مهدی طهماسبی،فریدون محرابی، نورالدین جوادیان، فریبا طاهری ، احمد گنجی و به كارگردانی ایوب آقاخانی دررادیو نمایش تولید شده است.
«افسون افسانه» این هفته به افكتوری نازنین حسن پور، صدابرداری حیدر صفدری و تهیه كنندگی زهرا عبدالله زاده ، پنج شنبه ، ساعت 22:45 از رادیو نمایش پخش می شود و تكرار آن روز جمعه ساعت 11:45 دقیقه است .

دسترسی سریع
افسون افسانه