برادر شنبه تا چهارشنبه 23:45 به مدت 15 دقیقه

رادیو نمایش

برادر

رادیو ایران و رادیو نمایش «برادر» می شوند

مجموعه رادیویی «برادر» از رادیو ایران و رادیو نمایش پخش خواهد شد.

1399/05/02
|
17:53

به گزارش روابط عمومی اداره كل هنرهای نمایشی رادیو، مجموعه رادیویی «برادر» در پنج قسمت به سفارش رادیو ایران در اداره كل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است و موضوع آن درباره تهدید مراكز هسته ای كشور از طرف بیگانگان است.
اكبر خورد چشم نویسنده «برادر» ضمن اعلام این مطلب افزود: داستان این است كه یك نفر از كشور آلمان وارد ایران می شود وبه عنوان مهمان به خانه پدری اش می آید . همه از حضور او خوشحال هستند غافل از اینكه او برای جاسوسی و خرابكاری آمده است ، او برادری دارد كه یكی از دانشمندان هسته ای ایران است.
وی افزود: برای نوشتن این نمایشنامه رادیویی از اینترنت و سایت های معتبر خبری تحقیق كرده ام ، بعد آن ها را جمع بندی كردم و بر اساس آن قصه ای نوشتم .
این نویسنده در پایان تأكید كرد : من به نوشتن نمایش نامه های سیاسی ، امنیتی و پلیسی علاقه مند هستم و معمولا نمایشنامه هایی با این موضوعات را برای رادیو می نویسم.
«برادر» به تهیه كنندگی ژاله محمدعلی، كارگردانی نازنین مهیمنی و با هنرمندی بازیگران اداره كل هنرهای نمایشی رادیو از روز شنبه چهارم مرداد ماه ، ساعت 22:30 از رادیو ایران پخش می شود و ساعت 23:45 دقیقه به روی آنتن رادیو نمایش می رود.


دسترسی سریع
برادر