توطئه خانوادگی 11 تا 17 مرداد 8:45 به مدت 15 دقیقه

رادیو نمایش

توطئه خانوادگي

شوخی با داروسازان در سریال رادیویی «توطئه خانوادگی»

نمایش توطئه خانوادگی كه پخش آن به تازگی از رادیو نمایش و رادیو جوان آغاز شده است موضوعی كمدی فانتزی دارد.

1399/05/12
|
13:08

به گزارش روابط عمومی اداره كل هنرهای نمایشی رادیو، این مجموعه رادیویی كه در چهارده قسمت و به سفارش رادیو جوان در اداره كل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده توسط یاسمن شكرگزار و هانیه نجفی نوشته شده است و داستان آن درباره پسر جوانی به نام عطا سلامت است كه فارغ التحصیل رشته‌ی داروسازی‌ست. او و خانواده‌اش همراه پدربزرگ و مادربزرگ و خانواده‌ی عمو ساكن ساختمانی در یكی از محلات تهران هستند. عطا بسیار اتفاقی، شربتی را می سازد كه همه افراد خانواده را به چالشی كمدی می كشد.
سعیده فرضی كارگردان مجموعه رادیویی «توطئه خانوادگی» ضمن اعلام این مطلب افزود: این نمایش رادیویی فضای كمدی فانتزی دارد و كمدی آن كمدی موقعیت است به این صورت كه آدم ها در این نمایش در موقعیتی كمدی فانتزی قرار می گیرند كه منجر به اتفاقاتی جالب و خنده دار می شود.
وی ادامه داد: سعی كردم در این نمایش صداهایی را انتخاب كنم كه متفاوت باشند و در كنار هم تركیبی جالب ایجاد كنند تا مورد توجه شنوندگان رادیو قرار بگیرند.
فرضی در پایان تأكید كرد : در این نمایش نقش عطا سلامت را به محمدرضا قلمبر كه اتفاقا بازیگر بسیار خوب كمدی است سپردم اما به او تأكیدكردم متفاوت تر از گذشته ، بازی كند كه خوشبختانه به خوبی از عهده آن بر آمد.
مجموعه كمدی چهارده قسمتی«توطئه خانوادگی» به تهیه كنندگی اشرف السادات اشرف نژاد، كارگردانی سعیده فرضی، افكتوری محمدرضا قبادی فر، صدابرداری فرزاد شریفی و با هنرمندی احمد گنجی، مجید حمزه ، مهرداد عشقیان، سوسن مقصودلو، افسانه محمدی، نوشین حسن زاده، مینو جبارزاده، نازنین مهیمنی، محمدرضا قلمبر، شهریار حمزیان، بهادر ابراهیمی، حمید یزدانی، احمد لشینی، سهیلا تیلاوی و محمد سعید سلطانی به مدت چهارده روزساعت 2:30 دقیقه بامداد از رادیو جوان پخش می شود و ساعت 8:45 دقیقه به روی آنتن رادیو نمایش می رود.

دسترسی سریع
توطئه خانوادگی