نقاب 11 تا 15 مرداد از ساعت 23:45 به مدت 15 دقیقه

رادیو نمایش

نقاب

مجموعه «نقاب» با ژانرجاده ای –پلیسی از رادیو پخش می شود

مجموعه رادیویی «نقاب » با ژانر جاده ای –پلیسی در پنج قسمت از شبکه های رادیویی نمایش و ایران پخش می شود.

1399/05/11
|
13:48

به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ، در این مجموع رادیویی میرطاهرمظلومی، قربان نجفی و کرامت رودساز به عنوان پلیس به ایفای نقش می پردازند ، همچنین بهناز بستان دوست و محمد آقا محمدی در نقش زن و مردی جوانی که قاچاق مواد مخدر می کنند، حضور دارند.
مهدی طهماسبی کارگردان مجموعه رادیویی «نقاب» ضمن اعلام این مطلب افزود: تمام اتفاقات در این سریال رادیویی پلیسی – معمایی در جاده رخ می دهد و با توجه به امکانات کم رادیو ، بسیار کار سختی است.
وی ادامه داد: در بازسازی برخی صحنه ها در رادیو، خیلی چیزها باید بازتعریف شود تا جذابیت های شنیداری و اصول و استانداردهای نمایش رادیویی حفظ شود چون در اینصورت است که شنونده با خلا مواجه نمی شود.
این کارگردان در پایان تأکید کرد: حضور فرشاد آذرنیا به عنوان تهیه کننده ای کاربلد و حرفه ای که تعاریف درستی از افکت و فضاسازی دارد باعث شده است که این کار شنیدنی تر شود ، همینطور همکاری گروه تولید که تمام تلاششان را کردند تا اثری قابل دفاع از آنتن رادیو پخش شود.
مجموعه رادیویی «نقاب» به سفارش رادیو ایران در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است و همزمان از رادیو نمایش نیز پخش می شود.
این سریال رادیویی به نویسندگی احمد خسروی، کارگردانی مهدی طهماسبی، تهیه کنندگی فرشاد آذرنیا ، صدابرداری جعفر جودتی ، افکتوری نازنین حسن پورو با هنرمندی بهناز بستان دوست، محمد آقامحمدی، میرطاهر مظلومی، محمد شریفی مقدم، مسعود زنوزی راد، قربان نجفی، کرامت رودساز ،از امشب ساعت 22:30 از رادیو ایران پخش می شود و ساعت 23:45 به روی آنتن رادیو نمایش می رود.

دسترسی سریع
نقاب