آب هرگز نمی میرد هر روز 14:30 به مدت 30 دقیقه

رادیو نمایش

آب هرگز نمي ميرد

بزرگداشت شهید سردار حاج میرزا محمد سلگی در رادیو نمایش

رادیو نمایش با پخش كتاب صوتی «آب هرگز نمی‌میرد» یاد و خاطره شهید سردار حاج میرزا محمد سلگی را گرامی می دارد.

1399/01/17
|
10:56

به گزارش روابط عمومی اداره كل هنرهای نمایشی رادیو، كتاب «آب هرگز نمی‌میرد» مفتخر به تقریظ مقام معظم رهبری به قلم حمید حسام است كه خاطرات سردارشهید میرزا محمد سلگی و جمعی از رزمندگان گردان حضرت ابوالفضل (ع) و چهار فرمانده لشگر 32 انصار الحسین (ع) همدان را روایت می‌كند.
اشرف السادات اشرف نژاد تهیه كننده كتاب صوتی «آب هرگز نمی‌میرد»در این باره گفت : این كتاب موفقیت های زیادی را به دست آورده و فروش بالایی داشته است و محمد رضا علی به عنوان گوینده تلاش بسیار زیادی كرد تا حس فوق العاده ای را برای مخاطب ایجاد كند و به نظرم از عهده آن برآمده است .
وی افزود: كتاب های اینچنینی چنان نوشته شده اند گویا شما در صحنه جنگ حضور دارید و تمامی آن هیجانات و احساسات به نوعی به شما منتقل می شود و بالاتر از یك فیلم مستند جنگی تآثیر گذار است و خلوص خاصی كه در آن وجود دارد باعث می شود كه مدتها اثر آن حضور را در خود احساس كنید.
تهیه كننده كتاب صوتی «آب هرگز نمی‌میرد»ادامه داد: با خواندن اثر انگار رزمنده ای میان میدان جنگ هستی و هر لحظه ممكن است به شهادت برسی و آنجا است كه می فهمی هیچ امری جز به اراده و خواست خدا اتفاق نمی افتد .
اشرف نژاد در پایان تأكید كرد : خلوص گوینده وگفتار و اعتقاد او در ایجاد این حس بسیار موثر است وبه هر گوینده ای نباید اینگونه كارها سپرده شود چرا كه نویسنده كتاب جنگی مسوولیتی دارد و گوینده و تهیه كننده هم مسوولیتی جدا و به نظرم این كار در جایی نزد خداوند جهاد كوچكی است چرا كه شناساندن شهدا كم از جهاد نیست.
سردار حاج‌میرزا محمد سلگی یكی از فرماندهان دوران هشت سال دفاع مقدس استان همدان روز پنجشنبه هفته گذشته پس از سال‌ها درد به دلیل جراحت شیمیایی به همرزمان شهیدش پیوست.
«آب هرگز نمی میرد» به تهیه كنندگی اشرف السادات اشرف نژاد و با گویندگی محمد رضا علی ، در چهارده قسمت هر روز ساعت 14:30 از رادیو نمایش پخش می شود.

دسترسی سریع
آب هرگز نمی میرد