ساختمان شیشه ای 10 الی 14 آبان 22:00 به مدت 15 دقیقه

رادیو نمایش

ساختمان شيشه اي

بهرام ابراهیمی با سریالی درباره بورس به رادیو آمد

از روز شنبه دهم آبان ماه سریال «ساختمان شیشه ای» با موضوع بازار «بورس» به کارگردانی بهرام ابراهیمی هنرمند پیشکسوت رادیو ، تئاتر، تلویزیون و سینما از دو شبکه رادیویی اقتصاد و نمایش پخش می شود.

1399/08/09
|
18:21

به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، «ساختمان شیشه ای » به نویسندگی محمدامین رهبر درباره حال و هوای این روزهای بازار بورس و تأثیر آن بر زندگی مردم ایران است.
این نمایش رادیویی که به سفارش رادیو اقتصاد در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است ، از رادیو نمایش نیز پخش می شود و داستان آن درباره جوانی است که تصمیم دارد برای حل کردن مشکلات خانواده ، پس انداز خود را وارد بازار بورس کند و در این بین به دلیل نداشتن تجربه کافی برای خرید سهام ، مشکلاتی برای او و خانواده اش رخ می دهد .
«ساختمان شیشه ای» در شش قسمت به نویسندگی محمدامین رهبر، کارگردانی بهرام ابراهیمی، تهیه کنندگی مهدیه تقی زاده و با هنرمندی قربان نجفی ، ناهید مسلمی، سلمان خطی، سعید سلطانی، مروارید کریم پور، سهیلا تیلاوی، احمد لشینی، عباس توفیقی ، شیوا رفیعیان و تعداد دیگری از بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو از روز شنبه ساعت 22:00 به روی آنتن رادیو نمایش می رود و ساعت 2 بامداد و 16:30 از رادیو اقتصاد پخش می شود.

دسترسی سریع
ساختمان شیشه ای