امید از 9 آذر 1:00 به مدت 30 دقیقه

زندگی معلولان موفق ایرانی درسریال رادیویی«امید» پخش می شود

در آستانه نزدیك شدن به روز جهانی معلولان ،سریال رادیویی «امید» از دو شبكه رادیویی نمایش و تهران پخش می شود .

1399/09/08
|
14:37

به گزارش روابط عمومی اداره كل هنرهای نمایشی رادیو،نازنین مهیمنی كارگردان سریال رادیویی «امید» در این باره گفت: طرح این نمایش را زهرا كولیوند با تحقیق و بر اساس زندگی معلولان موفق كشورمان نوشته است و در هر قسمت از این سریال زندگی یكی از آنها روایت می شود.
وی افزود: چون تعداد قسمت های این سریال رادیویی محدود است ، از بین تعداد بیشماری از معلولان موفق ایرانی به زندگی چند تن از ایشان كه در میان مردم بسیار محبوب هستند ،پرداختیم از جمله ماه پری شمس طبس، سجاد سالاروند، امیر رضایی ، بهاره هنرپرور، سیامند رحمان ، سمیه و علی اصغر كاویانی كه به ترتیب مینو جبارزاده، بهرام سروری نژاد، مهدی نمینی مقدم، سیما خوش چشم، امیر زنده دلان و دیگر هنرمندان درنقش ایشان به هنرنمایی پرداختند.
مهیمنی تأكید كرد : برای ساخت این سریال رادیویی تلاش فراوانی شده است و تمامی هنرمندان این مجموعه رادیویی كوشش بسیاری برای رسیدن به نقششان داشتند كه امیدوارم مورد توجه شنوندگان رادیو نیز قرار بگیرد.
سریال رادیویی «امید» به نویسندگی زهرا كولیوند ، تهیه كنندگی ژاله محمدعلی، كارگردانی نازنین مهیمنی، صدابرداری حیدر صفدری و افكتوری محمدرضا قبادی فر از روز یك شنبه نهم آذرماه ، ساعت 1 صبح از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت 22:30 به روی آنتن شبكه رادیویی تهران می رود.

دسترسی سریع
امید