آسمان آبی از 23 آذر 1:00 به مدت 15 دقیقه

رادیو نمایش

آسمان آبي

پخش نمایش«آسمان آبی» با موضوع جهش تولید از دو شبكه رادیویی

مجموعه رادیویی «آسمان آبی» با موضوع «جهش تولید» برای پخش از شبكه های رادیویی نمایش و تهران آماده شد.

1399/09/21
|
11:28

به گزارش روابط عمومی اداره كل هنرهای نمایشی رادیو، این مجموعه رادیویی به سفارش رادیو تهران در اداره كل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است و علاوه بر رادیو تهران از رادیو نمایش نیز پخش خواهد شد.
مریم تاجیك نویسنده «آسمان آبی» درباره این مجموعه گفت : داستان این نمایش درباره شخصی است كه به كمك تعدادی از دوستان و هم دوره های دانشگاهش تصمیم می گیرد یك شركت دانش بنیان تاسیس كند آنها پس از یك بروكراسی اداری آزار دهنده شركت را تاسیس می كنند و در پیچ و خم مشكلات راه اندازی شركت می افتند .
وی ادامه داد: این یك داستان كاملا اورژینال است كه بر اساس تحقیقات كاركردها و هدف تاسیس و مشكلات شركتهای دانش بنیان طراحی و نوشته شده است.
این نویسنده رادیویی تأكید كرد : دوست داشتم تحت عنوان یك اثر دراماتیك مشكلات و مصائب این گونه شركتها را به تصویر بكشم، چون احساس میكنم این قبیل شركتها و زحمتهای متصدیانشان بسیار قابل ارج و ارزش است و باید راه برای فعالیت آنها هر چه بیشتر هموارشود.
مجموعه رادیویی «آسمان آبی» به نویسندگی مریم تاجیك، كارگردانی مجید همزه،تهیه كنندگی فرشاد آذرنیا، صدابرداری فرزاد شریفی، افكتوری محمدرضا قبادی فر و با هنرمندی بهرام سروری نژاد،سینا نیكوكار، سعیده فرضی،رامین پورایمان، مینو جبارزاده، نگین خواجه نصیر، احمد لشینی، نازنین مهیمنی و معصومه عزیز محمدی از روز یك شنبه 23 آذرماه ، ساعت 1:00 بامداد از آنتن رادیو نمایش پخش می شود و این هفته ساعت 22:30 به روی آنتن رادیو تهران می رود.

دسترسی سریع
آسمان آبی