برنده از 29 آذر 8:15 به مدت 15 دقیقه

ماجرای دوپینگ در ورزش سنگ نوردی سریال رادیویی شد

سریال رادیویی «برنده » با موضوع دوپینگ در سنگ نوردی ، برای پخش از شبكه های رادیویی نمایش و ورزش آماده شد.

1399/09/26
|
13:13

به گزارش روابط عمومی اداره كل هنرهای نمایشی رادیو، این سریال رادیویی به سفارش رادیو ورزش در اداره كل هنرهای نمایشی رادیو آماده شده است كه همزمان از رادیو نمایش و ورزش پخش می شود.

ژاله محمد علی تهیه كننده این مجموعه رادیویی گفت:سریال «برنده» به نویسندگی زهرا كولیوند وكارگردانی نازنین مهیمنی داستان سنگنوردان جوانی است كه خود را برای مسابقات بین المللی آماده می كنند اما یكی از آنها كه دوپینگ كرده نمونه آزمایش دوپینگ خود را با قهرمان داستان جابجا می كند و در پی آن اتفاقاتی رخ می دهد.

وی افزود: ویژگی تهیه كردن این كار در تولید آمبیانس سالنهای سنگنوردی بود واینكه فضا سازی این باشگاهها به جهت تك نفره بودن این ورزش با دیگر ورزشها متفاوت هست و تماشاچیان این ورزش غالبا خود سنگنوردان هستند.
این تهیه كننده رادیویی در پایان تأكید كرد: موسیقی به كار برده شده در این نمایش كاملا ورزشی است.
سریال رادیویی «برنده » به نویسندگی زهرا كولیوند، تهیه كنندگی ژاله محمدعلی، كارگردانی نازنین مهیمنی ،افكتوری نازنین حسن پور، صدابرداری جعفر جودتی و با هنرمندی فریدون محرابی، مجید حمزه،سوسن مقصودلو،محمد شریفی مقدم، مسعود زنوزی راد، مهرخ افضلی،مونا صفی،امیر زنده دلان،امیر فرحان نیا،محمد رضا علی،محمد آقا محمدی و كامیار محبی از روز شنبه بیست و نهم آذر ماه ساعت 8:15 دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت 1:30 دقیقه بامداد به روی آنتن رادیو ورزش می رود.

دسترسی سریع
برنده