استودیو هشت شنبه تا چهارشنبه 18:30 به مدت 90 دقیقه

رادیو نمایش

استوديو هشت

گفت و گو با شهرزاد کمال زاده در استودیو هشت رادیو نمایش

شهرزاد کمال زاده میهمان «استودیو هشت » رادیو نمایش شد.

شهرزاد کمال زاده بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با استودیو هشت گفت : از سن 16 سالگی وارد حرفه بازیگری شده و اولین تجربه بازیگری اش در فیلم هزاران چشم آقای کیانوش عیاری بوده .
وی همچنان افزود ؛ بعد از 20 سال ، تلویزیون خانه دوم من است و برایم مانند ویترینی بوده که در سراسر ایران باعث شده شناخته شوم .
کمال زاده ادامه داد که ؛ هم به سینما علاقه دارد ، هم به تلویزیون و تلویزیون برایش محترم است و هیچ وقت این دو را از هم تفکیک نمی کند .
وی در مورد روش اش برای نزدیک شدن به نقش گفت : مشاهده یکی از مهمترین ارکان است ، وقتی در جامعه زندگی می کنید نباید خود را از مردم جامعه دور ببینید و باید کاراکترهای مختلف را بررسی کنید .
در مورد خودش وقتی نقشی به وی پیشنهاد می شود ، سعی می کند نمونه بیرونی آن را در جامعه پیدا کند و با کارگردان و نویسندگان مشورت می کند تا بتواند به آن شخصیت نزدیک شود .
کمال زاده در ادامه گفت : از وقتی وارد حرفه بازیگری شده ، در هیچ کلاسی شرکت نکرده و همه تجربیاتش را از انسان ها و محیط اطرافش کسب کرده است و عامل موفقیتش را شنیدن حرف ها و صحبت های اطرافیاتش می داند و اینکه هیچ وقت در برابر این صحبت ها گاردی نگرفته است . 
وی در آخر نیز افزود ؛ بازیگر باید پذیرش بازی در هر کاراکتری را داشته باشد ، مثلا خودش در این 20 سال اکثرا نقش کاراکترهای منفی یا خاکستری را بازی کرده و خوشحال است که مردم همچین کاراکتری را باور کردند اما دوست داشته که مردم شخصیت واقعی خودش را هم بشناسند ولی باز از این قضیه نترسیده چون این پذیرش ، لازمه حرفه بازیگری است . 

1399/10/02
|
11:48
دسترسی سریع
استودیو هشت