استودیو هشت شنبه تا چهارشنبه 18:00 به مدت 90 دقیقه

گفت و گو با شهرزاد كمال زاده در استودیو هشت رادیو نمایش

شهرزاد كمال زاده میهمان «استودیو هشت » رادیو نمایش شد.

شهرزاد كمال زاده بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با استودیو هشت گفت : از سن 16 سالگی وارد حرفه بازیگری شده و اولین تجربه بازیگری اش در فیلم هزاران چشم آقای كیانوش عیاری بوده .
وی همچنان افزود ؛ بعد از 20 سال ، تلویزیون خانه دوم من است و برایم مانند ویترینی بوده كه در سراسر ایران باعث شده شناخته شوم .
كمال زاده ادامه داد كه ؛ هم به سینما علاقه دارد ، هم به تلویزیون و تلویزیون برایش محترم است و هیچ وقت این دو را از هم تفكیك نمی كند .
وی در مورد روش اش برای نزدیك شدن به نقش گفت : مشاهده یكی از مهمترین اركان است ، وقتی در جامعه زندگی می كنید نباید خود را از مردم جامعه دور ببینید و باید كاراكترهای مختلف را بررسی كنید .
در مورد خودش وقتی نقشی به وی پیشنهاد می شود ، سعی می كند نمونه بیرونی آن را در جامعه پیدا كند و با كارگردان و نویسندگان مشورت می كند تا بتواند به آن شخصیت نزدیك شود .
كمال زاده در ادامه گفت : از وقتی وارد حرفه بازیگری شده ، در هیچ كلاسی شركت نكرده و همه تجربیاتش را از انسان ها و محیط اطرافش كسب كرده است و عامل موفقیتش را شنیدن حرف ها و صحبت های اطرافیاتش می داند و اینكه هیچ وقت در برابر این صحبت ها گاردی نگرفته است . 
وی در آخر نیز افزود ؛ بازیگر باید پذیرش بازی در هر كاراكتری را داشته باشد ، مثلا خودش در این 20 سال اكثرا نقش كاراكترهای منفی یا خاكستری را بازی كرده و خوشحال است كه مردم همچین كاراكتری را باور كردند اما دوست داشته كه مردم شخصیت واقعی خودش را هم بشناسند ولی باز از این قضیه نترسیده چون این پذیرش ، لازمه حرفه بازیگری است . 

1399/10/02
|
11:48
دسترسی سریع
استودیو هشت