استودیو هشت شنبه تا چهارشنبه از ساعت 18:30 به مدت 90 دقیقه

رادیو نمایش

استوديو هشت

گفت و گو با پژمان جمشیدی در استودیو هشت رادیو نمایش

پژمان جمشیدی میهمان استودیو هشت رادیو نمایش شد.

پژمان جمشیدی در گفت و گو با استودیو هشت در مورد بازیگر شدنش گفت :  از ابتدای ورودم به عرصه بازیگری کارهای زیادی انجام داده ام اما خیلی علاقه ای ندارم که در مورد کارهایی که برای بازیگری کرده ام صحبت کنم .
وی در مورد تجربه کار در کنار رضا عطاران و کارگردانی جوان در فیلم شیشلیک افزود ؛  این تجربه ، تجربه خوبی بود ، چون آقای مهدویان کارگردان بسیار کاربلد و باهوشی هستند و برای من کار کردن در کنار ایشان باعث افتخار بود و همینطور کار کردن در کنار آقای عطاران که همیشه محبوب من بودند و هستند ، نیز برای من بسیار تجربه خوبی بود و در نهایت خروجی کار هم بسیار عالی بود .
جمشیدی در مورد ایفای نقش های جدی اش گفت : در همین فیلمِ شیشلیک نقش من کاملا جدی بود ، علاوه بر این ، پارسال در فیلم دو زیست که کار آقای برزو نیک نژاد بود هم نقشی کاملا جدی داشتم که لازم به ذکر است که این فیلم ، پارسال در جشنواره ، هفتمین فیلم منتخب مردمی شد .
وی در ادامه گفت : من در تئاترها هم نقش های جدیِ زیادی را بازی کردم .
من در کل بین نقش های طنز و جدی تفاوت زیادی قائل نیستم و فقط دوست دارم کاری که انجام میدهم مورد اقبال مردم قرار بگیرد و خودم هم توانایی اجرای آن را داشته باشم ، اما علاوه بر همه این موارد من علاقه دارم در سریال ها ، نقش های کمدی را بازی کنم چون مخاطبش عامه مردم هستند و با این کار باعث میشویم تا حال مردم خوب شود .
جمشیدی همچنان افزود که ؛ من بازیگری را انتخاب نکردم و خیلی شانسی در مسیر زندگی من قرار گرفت.
من سریال پژمان را با هزار اما و اگر بازی کردم و اگر این سریال نمی گرفت شاید من همچنان ورزش یا مربی گری را ادامه میدادم و وارد حرفه بازیگری نمیشدم .
اما وقتی این راه جلوی پای من قرار گرفت من برای این مسیر تلاش های بسیاری کردم تا این شانسی که برایم پیش آمده را به بهترین شکل پیش ببرم . 
وی در آخر به جوانترها توصیه کرد که ، برای چیزهایی که می خواهند بجنگند.
انسان باید برای زمانی که دارد ارزش قائل باشد و نهایت تلاشش را برای بهتر کردن شرایط انجام دهد اما برای اینکه چیزی بدست بیاورد نباید به هرکاری دست بزند تا بعدا شرمنده خود و وجدانش نباشد و الا که زندگی در کنار همه سختی ها و تلخی هایی که دارد شیرینی های زیادی هم دارد که انسان می تواند آنها را تجربه کند و چه بهتر که با تلاش خود این ها را بدست بیاوریم .

1399/12/03
|
15:10
دسترسی سریع
استودیو هشت