استودیو هشت شنبه تا چهارشنبه 18:00 به مدت 90 دقیقه

گفت و گو با سیروس میمنت در استودیو هشت رادیو نمایش

سیروس میمنت میهمان استودیو هشت رادیو نمایش شد.

سیروس میمنت بازیگر پیشكسوت و نویسنده در گفت و گو با استودیو هشت گفت : تا دیروز مشغول ضبط فصل سوم سریال نون خ 3 بودیم و قرار است این سریال در عید پخش شود .
وی در ادامه در مورد عنوان هنریِ نویسندگیش گفت : من هم بازیگری را دوست دارم و هم نویسندگی را و هیچ كدام بر دیگری ارجحیت ندارد و هر كدام جذابیت خاص خودشان را دارند .
میمنت در مورد مجموعه نون خ افزود ؛ بین من و آقای آقاخانی آشناییتی از قدیم وجود داشت چون قبلا در چندین كار مختلف باهم همكاری كرده بودیم و وقتی بحث این سریال پیش آمد چون من اصالتا كرد هستم از من دعوت كردند تا نقش كیوان را بازی كنم و من با جان و دل این دعوت را پذیرفتم .
وی همچنان در مورد ورود به وادی هنر بدون پشتوانه گفت : خواستن توانستن است ، اگر هركسی بخواهد در زندگی یه جایی برسد با تلاش در آن مسیر حتما به هدفی كه دارد می رسد اما به شرطی كه فقط خواستنِ تنها نباشد و همیشه به كلمه "باید" توجه شود كه باید این اتفاق بیفتد و هیچ چیز نباید مانع رسیدن انسان به هدفش باشد .
میمنت درباره ثبت نامش برای ریاست جمهوری در سال 96 افزود ؛ واقعا قصد ریئس جمهور شدن را نداشتم و این فقط یك حركت نمادین بود .
من فقط می خواستم مساله بیكاری را عنوان كنم به این صورت كه در آنجا از من سوال شد كه چرا كاندید شدم و من جواب دادم كه ؛ " بیكار بودم ، آمدم تا ریئس جمهور شوم " در واقع قصدم این بود كه با یك گویش طنز و یك حركت طنز گونه مساله بیكاری را عنوان كنم
و این وظیفه هنرمندان است كه اگر مساله ای كم رنگ است با انجام حركتی و رفتاری به مساله بپردازند و آن را پر رنگ كنند .
وی در آخر در مورد كارهای آینده اش گفت : من الان قرار داد سریال مارال را كه كاری از آقای غفارزاده است را دارم و بعد از آن هم فصل چهارم نون خ هست و همینطور چند پیشنهاد دیگر هم وجود دارد .

1400/01/20
|
11:32
دسترسی سریع
استودیو هشت