استودیو هشت شنبه تا چهارشنبه 18:30 به مدت 90 دقیقه

رادیو نمایش

استوديو هشت

گفت و گو با سیروس میمنت در استودیو هشت رادیو نمایش

سیروس میمنت میهمان استودیو هشت رادیو نمایش شد.

سیروس میمنت بازیگر پیشکسوت و نویسنده در گفت و گو با استودیو هشت گفت : تا دیروز مشغول ضبط فصل سوم سریال نون خ 3 بودیم و قرار است این سریال در عید پخش شود .
وی در ادامه در مورد عنوان هنریِ نویسندگیش گفت : من هم بازیگری را دوست دارم و هم نویسندگی را و هیچ کدام بر دیگری ارجحیت ندارد و هر کدام جذابیت خاص خودشان را دارند .
میمنت در مورد مجموعه نون خ افزود ؛ بین من و آقای آقاخانی آشناییتی از قدیم وجود داشت چون قبلا در چندین کار مختلف باهم همکاری کرده بودیم و وقتی بحث این سریال پیش آمد چون من اصالتا کرد هستم از من دعوت کردند تا نقش کیوان را بازی کنم و من با جان و دل این دعوت را پذیرفتم .
وی همچنان در مورد ورود به وادی هنر بدون پشتوانه گفت : خواستن توانستن است ، اگر هرکسی بخواهد در زندگی یه جایی برسد با تلاش در آن مسیر حتما به هدفی که دارد می رسد اما به شرطی که فقط خواستنِ تنها نباشد و همیشه به کلمه "باید" توجه شود که باید این اتفاق بیفتد و هیچ چیز نباید مانع رسیدن انسان به هدفش باشد .
میمنت درباره ثبت نامش برای ریاست جمهوری در سال 96 افزود ؛ واقعا قصد ریئس جمهور شدن را نداشتم و این فقط یک حرکت نمادین بود .
من فقط می خواستم مساله بیکاری را عنوان کنم به این صورت که در آنجا از من سوال شد که چرا کاندید شدم و من جواب دادم که ؛ " بیکار بودم ، آمدم تا ریئس جمهور شوم " در واقع قصدم این بود که با یک گویش طنز و یک حرکت طنز گونه مساله بیکاری را عنوان کنم
و این وظیفه هنرمندان است که اگر مساله ای کم رنگ است با انجام حرکتی و رفتاری به مساله بپردازند و آن را پر رنگ کنند .
وی در آخر در مورد کارهای آینده اش گفت : من الان قرار داد سریال مارال را که کاری از آقای غفارزاده است را دارم و بعد از آن هم فصل چهارم نون خ هست و همینطور چند پیشنهاد دیگر هم وجود دارد .

1400/01/20
|
11:32
دسترسی سریع
استودیو هشت