استودیو هشت شنبه تا چهارشنبه 18:15 به مدت 105 دقیقه

گفت و گو با علی صالحی در استودیو هشت رادیو نمایش

علی صالحی میهمان استودیو هشت رادیو نمایش شد.

علی صالحی بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون در گفت و گو با استودیو هشت گفت : تا 3 روز گذشته مشغول ضبط سریال نون خ 3 برای پخش از شبكه 1 سیما در ایام نوروز بودیم .
نكته جالبی كه در ضبط این سریال داشتیم این بود كه به دلیل اینكه در قصه ما كرونا وجود داشت همه ما با ماسك ایفای نقش كردیم و خداروشكر طی 8 ماه كاری كه داشتیم با پیش تولید و فیلم برداری در یك گروه 50 ، 60 نفره و حتی گاهی اوقات تعداد بیشتر ، هیچكس به كرونا مبتلا نشد . 
وی در مورد نقش هایی كه تا به حال بازی كرده افزود ؛ من همه نقش هایم را دوست دارم اما نقش های كمدی را به دلیل اینكه شاد كردن مردم برایم بسیار لذتبخش است را بیشتر دوست دارم . 
بین نقش هایی كه تا به حال بازی كردم ، در سریال قرارگاه مسكونی نقش بهروز دشتی و در سریال میكائیل نقش غلام را دوست داشتم .
صالحی در مورد نسبتش با مجید صالحی و بازیگر شدنشان گفت : مجید صالحی پسر عموی من است ، پدران ما در گذشته در روستا تعزیه می خوانند و من هم در 6 ، 7 سالگی این كار را انجام داده بودم و بنابراین ریشه ای در بازیگریِ ما وجود داشت و من و مجید به نمایندگی از خانواده این مسیر را به شكل آكادمیك و حرفه ای تر ادامه دادیم و در كل ریشه بازیگری از قدیم در خانواده ما وجود داشت .
  وی در مورد پیشرفتش در بازیگری گفت : بازیگری طبق گفته اساتید من و حتی اساتید بزرگ سینما و تئاتر دنیا ، نهایتی ندارد .
ولی از نظر من و در مورد پیشرفت خودم در بازیگری باید بگویم كه همواره خداروشكر می كنم كه اینگونه فكر می كنم كه همیشه در زندگی و حرفه ام ، در اینجایی كه هستم بهترین جای جهان است كه ایستاده ام .
و اینكه بدون آنكه بخواهم شعار بدهم باید بگویم كه من عاشق شهرت هستم و هیچ وقت منكرش نمی شوم
ولی از نظر من جایگاهی كه برای انسان به لحاظ حرفه ای وجود دارد خیلی از شهرت مهمتر است و من خدا را شكر می كنم كه در این حرفه جایگاهی دارم كه بزرگان این حرفه از دوستانم هستند و افتخار همكاری با همه ایشان را داشته ام و این مورد برایم بسیار ارزشمند است .
صالحی در آخر در مورد پیشنهادهای جدیدش در سال جدید گفت : چون كارهایم تازه به اتمام رسیده اند فعلا پیشنهادی ندارم ولی برای سال جدید در مورد چند كار در حال مذاكره هستم . اما امسال قرار بود تئاتری را در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه ببرم كه به دلیل شیوع كرونا اینكار انجام نشد اما امیدوارم بتوانم در سال 1400 اینكار را انجام دهم .

1400/01/20
|
11:37
دسترسی سریع
استودیو هشت