استودیو هشت شنبه تا چهارشنبه 18:30 به مدت 90 دقیقه

رادیو نمایش

استوديو هشت

گفت و گو با علی صالحی در استودیو هشت رادیو نمایش

علی صالحی میهمان استودیو هشت رادیو نمایش شد.

علی صالحی بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون در گفت و گو با استودیو هشت گفت : تا 3 روز گذشته مشغول ضبط سریال نون خ 3 برای پخش از شبکه 1 سیما در ایام نوروز بودیم .
نکته جالبی که در ضبط این سریال داشتیم این بود که به دلیل اینکه در قصه ما کرونا وجود داشت همه ما با ماسک ایفای نقش کردیم و خداروشکر طی 8 ماه کاری که داشتیم با پیش تولید و فیلم برداری در یک گروه 50 ، 60 نفره و حتی گاهی اوقات تعداد بیشتر ، هیچکس به کرونا مبتلا نشد . 
وی در مورد نقش هایی که تا به حال بازی کرده افزود ؛ من همه نقش هایم را دوست دارم اما نقش های کمدی را به دلیل اینکه شاد کردن مردم برایم بسیار لذتبخش است را بیشتر دوست دارم . 
بین نقش هایی که تا به حال بازی کردم ، در سریال قرارگاه مسکونی نقش بهروز دشتی و در سریال میکائیل نقش غلام را دوست داشتم .
صالحی در مورد نسبتش با مجید صالحی و بازیگر شدنشان گفت : مجید صالحی پسر عموی من است ، پدران ما در گذشته در روستا تعزیه می خوانند و من هم در 6 ، 7 سالگی این کار را انجام داده بودم و بنابراین ریشه ای در بازیگریِ ما وجود داشت و من و مجید به نمایندگی از خانواده این مسیر را به شکل آکادمیک و حرفه ای تر ادامه دادیم و در کل ریشه بازیگری از قدیم در خانواده ما وجود داشت .
  وی در مورد پیشرفتش در بازیگری گفت : بازیگری طبق گفته اساتید من و حتی اساتید بزرگ سینما و تئاتر دنیا ، نهایتی ندارد .
ولی از نظر من و در مورد پیشرفت خودم در بازیگری باید بگویم که همواره خداروشکر می کنم که اینگونه فکر می کنم که همیشه در زندگی و حرفه ام ، در اینجایی که هستم بهترین جای جهان است که ایستاده ام .
و اینکه بدون آنکه بخواهم شعار بدهم باید بگویم که من عاشق شهرت هستم و هیچ وقت منکرش نمی شوم
ولی از نظر من جایگاهی که برای انسان به لحاظ حرفه ای وجود دارد خیلی از شهرت مهمتر است و من خدا را شکر می کنم که در این حرفه جایگاهی دارم که بزرگان این حرفه از دوستانم هستند و افتخار همکاری با همه ایشان را داشته ام و این مورد برایم بسیار ارزشمند است .
صالحی در آخر در مورد پیشنهادهای جدیدش در سال جدید گفت : چون کارهایم تازه به اتمام رسیده اند فعلا پیشنهادی ندارم ولی برای سال جدید در مورد چند کار در حال مذاکره هستم . اما امسال قرار بود تئاتری را در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه ببرم که به دلیل شیوع کرونا اینکار انجام نشد اما امیدوارم بتوانم در سال 1400 اینکار را انجام دهم .

1400/01/20
|
11:37
دسترسی سریع
استودیو هشت