استودیو هشت شنبه تا چهارشنبه 18:30 به مدت 90 دقیقه

رادیو نمایش

استوديو هشت

گفت و گو با علی مشهدی در استودیو هشت رادیو نمایش

علی مشهدی میهمان استودیو هشت رادیو نمایش شد.

علی مشهدی در گفت و گو با استودیو هشت گفت : این روزها مشغول ساخت سریال نوروز رنگی برای شبکه 5 هستم که قرار است در نوروز پخش شود .
وی در مورد کمدی نویسی افزود ؛ الان شرایط جامعه فضای کمدی را می طلبد چون مردم از نظر روحی و روانی در شرایط سختی هستند بنابراین نیاز به خندیدن و شاد بودن دارند .
مشهدی درباره اسم واقعی خود که علیرضا مسعودی است گفت : خیلی سال پیش وقتی تازه به تهران آمده بودم به تمرین کشتی می رفتم و یک مربی خوب به نام رضا پهلوان زاده داشتم که قهرمان جوانان جهان بود .
در آن موقع هر وقت در سالن سرو صدا میشد می گفت : "علی صحبت نکن " و چون حداقل 15 ، 20 نفر در آن سالن اسمشان علی بود همه می گفتند ما صحبت نمی کنیم و او می گفت نه ... علی مشهدی را می گویم .
وی همچنان در مورد روش کمدی نویسی اش افزود که ؛ من بیشتر خاطرات و اتفاقاتی که در این سال ها در زندگی ام پیش آمده را با چیزهایی که می بینم  می نویسم .
مهمترین مساله در نویسندگی آن است که یک نویسنده باید خوب جامعه اش را ببیند ، من خودم ، همیشه سعی کردم که همه چیز را درست ببینم و حتی تلخ ترین مسائل را سعی می کنم جوری عنوان کنم که یک شیرینی در آن وجود داشته باشد . 
مشهدی همچنان ادامه داد که ؛ نویسندگی سخت است اما  زمانی که یک سکانس خوب را خلق می کنی یک هیجان عجیب و غریبی دارد .
وی در آخر در مورد سریال نوروز رنگی گفت : من 100 درصد مطمئنم با انتخابی که کردم و با وجود بازیگران خوبی که در این کار هستند  ، این کار یکی از موفق ترین کارهای سال های اخیر تلویزیون است .

1400/01/20
|
11:52
دسترسی سریع
استودیو هشت