استودیو هشت شنبه تا چهارشنبه 18:00 به مدت 90 دقیقه

گفت و گو با علی مشهدی در استودیو هشت رادیو نمایش

علی مشهدی میهمان استودیو هشت رادیو نمایش شد.

علی مشهدی در گفت و گو با استودیو هشت گفت : این روزها مشغول ساخت سریال نوروز رنگی برای شبكه 5 هستم كه قرار است در نوروز پخش شود .
وی در مورد كمدی نویسی افزود ؛ الان شرایط جامعه فضای كمدی را می طلبد چون مردم از نظر روحی و روانی در شرایط سختی هستند بنابراین نیاز به خندیدن و شاد بودن دارند .
مشهدی درباره اسم واقعی خود كه علیرضا مسعودی است گفت : خیلی سال پیش وقتی تازه به تهران آمده بودم به تمرین كشتی می رفتم و یك مربی خوب به نام رضا پهلوان زاده داشتم كه قهرمان جوانان جهان بود .
در آن موقع هر وقت در سالن سرو صدا میشد می گفت : "علی صحبت نكن " و چون حداقل 15 ، 20 نفر در آن سالن اسمشان علی بود همه می گفتند ما صحبت نمی كنیم و او می گفت نه ... علی مشهدی را می گویم .
وی همچنان در مورد روش كمدی نویسی اش افزود كه ؛ من بیشتر خاطرات و اتفاقاتی كه در این سال ها در زندگی ام پیش آمده را با چیزهایی كه می بینم  می نویسم .
مهمترین مساله در نویسندگی آن است كه یك نویسنده باید خوب جامعه اش را ببیند ، من خودم ، همیشه سعی كردم كه همه چیز را درست ببینم و حتی تلخ ترین مسائل را سعی می كنم جوری عنوان كنم كه یك شیرینی در آن وجود داشته باشد . 
مشهدی همچنان ادامه داد كه ؛ نویسندگی سخت است اما  زمانی كه یك سكانس خوب را خلق می كنی یك هیجان عجیب و غریبی دارد .
وی در آخر در مورد سریال نوروز رنگی گفت : من 100 درصد مطمئنم با انتخابی كه كردم و با وجود بازیگران خوبی كه در این كار هستند  ، این كار یكی از موفق ترین كارهای سال های اخیر تلویزیون است .

1400/01/20
|
11:52
دسترسی سریع
استودیو هشت