استودیو هشت شنبه تا چهارشنبه 18:15 به مدت 105 دقیقه

گفت و گو با یوسف كرمی در استودیو هشت رادیو نمایش

یوسف كرمی میهمان استودیو هشت رادیو نمایش شد.

یوسف كرمی در گفت و گو با استودیو هشت گفت : مردم من را بیشتر به عنوان یك استندآپ كمدین یا كمدین استیجی می شناسند ، من نیز در این مدت اینقدر درگیری كاری و تعداداجراهایم زیاد بود كه فرصتی برای بازی در فیلم و سریال نداشتم ، اما الان در سریال نون خ با سعید آقاخانی همكاری می كنم و مشغول بازی در این سریال هستم .
وی در مورد كار كردن با سعید آقاخانی به عنوان یك كارگردان گفت : او با وجود امتیازاتی كه دارد ، بسیار انسان فروتنی است و تمام عوامل سریال بخاطر همین اخلاق خوب و وجود خودِ او در این سریال بازی می كنند .
وی همچنان ادامه داد كه ؛ من همچنان در فصل سوم این سریال هم حضور دارم و كار نیز حدود یك هفته تا 10 روز است كه به پایان رسیده و آماده پخش در ایام نوروز است .
كرمی در مورد محیط كار در زمان ضبط سریال نون خ در شرایط كرونا  گفت : اولین چیزی كه برای آقای آقاخانی مهم بود ، رعایت پروتكل ها بود و همیشه می گفت : "اول ایمنی ، بعد كار "
بنابراین خوشبختانه گروه كاریِ ما هیچ مورد ابتلا به كرونایی را نداشت .
وی در آخر در مورد نقش خودش در این سریال گفت : من همچنان نقش معلم را دارم اما این نقش نسبت به فصل دوم پخته تر شده و بیشتر به آن پرداخته شده است و گنگی ای كه در فصل قبل وجود داشت را از بین برده ایم .

1400/01/20
|
11:57
دسترسی سریع
استودیو هشت