استودیو هشت شنبه تا چهارشنبه 18:30 به مدت 90 دقیقه

رادیو نمایش

استوديو هشت

گفت و گو با یوسف کرمی در استودیو هشت رادیو نمایش

یوسف کرمی میهمان استودیو هشت رادیو نمایش شد.

یوسف کرمی در گفت و گو با استودیو هشت گفت : مردم من را بیشتر به عنوان یک استندآپ کمدین یا کمدین استیجی می شناسند ، من نیز در این مدت اینقدر درگیری کاری و تعداداجراهایم زیاد بود که فرصتی برای بازی در فیلم و سریال نداشتم ، اما الان در سریال نون خ با سعید آقاخانی همکاری می کنم و مشغول بازی در این سریال هستم .
وی در مورد کار کردن با سعید آقاخانی به عنوان یک کارگردان گفت : او با وجود امتیازاتی که دارد ، بسیار انسان فروتنی است و تمام عوامل سریال بخاطر همین اخلاق خوب و وجود خودِ او در این سریال بازی می کنند .
وی همچنان ادامه داد که ؛ من همچنان در فصل سوم این سریال هم حضور دارم و کار نیز حدود یک هفته تا 10 روز است که به پایان رسیده و آماده پخش در ایام نوروز است .
کرمی در مورد محیط کار در زمان ضبط سریال نون خ در شرایط کرونا  گفت : اولین چیزی که برای آقای آقاخانی مهم بود ، رعایت پروتکل ها بود و همیشه می گفت : "اول ایمنی ، بعد کار "
بنابراین خوشبختانه گروه کاریِ ما هیچ مورد ابتلا به کرونایی را نداشت .
وی در آخر در مورد نقش خودش در این سریال گفت : من همچنان نقش معلم را دارم اما این نقش نسبت به فصل دوم پخته تر شده و بیشتر به آن پرداخته شده است و گنگی ای که در فصل قبل وجود داشت را از بین برده ایم .

1400/01/20
|
11:57
دسترسی سریع
استودیو هشت