استودیو هشت شنبه تا چهارشنبه 18:30 به مدت 90 دقیقه

رادیو نمایش

استوديو هشت

گفت و گو با سیاوش مفیدی در استودیو هشت رادیو نمایش

سیاوش مفیدی میهمان استودیو هشت رادیو نمایش شد.

سیاوش مفیدی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با استودیو هشت گفت : من برخلاف نقش های طنزی که بازی می کنم ، در واقعیت زیاد شوخ طبع نیستم .
بازی در نقش های طنز حال آدم را خوب می کند چون این ویژگی کار طنز است که حال و روحیه انسان را خوب می کند.
وی در ادامه گفت : من در 20 و چند سالگی به بازیگری علاقه پیدا کردم و به سمت این شغل کشیده شدم و البته تحصیلاتم هم مرتبط با بازیگری نبوده ، من در دانشگاه مدیریت خواندم اما ب ای بازیگری کلاس های آزاد می رفتم و شاگرد اساتید بزرگی چون : استاد سمندریان ، بهرام بیضایی ، محمد صادقی و ... بودم .
مفیدی در مورد شغل دومش گفت : من راهنمای تور ایرانگردی و جهان گردی هستم .
ما برای مسافرانی که وارد ایران می شوند برنامه سفر 15 - 20 روزه و حتی گاهی اوقات یک ماهه می گذاریم و مکان های دیدنی ای که از قبل مشخص شده را به آنها نشان می دهیم اما به علت کرونا یک سال است که این شغل تعطیل شده است .
وی در ادامه افزود ؛ برای نوروز 1400 من در یک مجموعه به کارگردانیِ علی مسعودی ایفای نقش می کنم که در مشهد فیلم برداری شده و یک مجموعه شیرین است چون کاراکترهای ملموس و قابل باوری دارد و همچنین
زمان داستان هم به دهه های 60 ، 70 برمی گردد .
من غیر از این مجموعه در یک فیلم سینمایی در ژانر دفاع مقدس هم ایفای نقش می کنم که هنوز هم به اتمام نرسیده است .
مفیدی همچنان ادامه داد که ؛ من امسال در فیلم گلیدا که اکران آنلاین شد ایفای نقش کردم که این نقش یک نقش کاملا متفاوت بود .
همچنین یک فیلم دیگر نیز به نام سینما ، شهر قصه آماده اکران دارم که کارگردان آن هم مانند گیلدا ، کیوان علی محمدی است .
وی در آخر در مورد اینکه بین کارهایی که انجام داده کدام را بیشتر دوست دارد ، گفت : من کاری که مردم بیشتر دوست داشته باشند را بیشتر دوست دارم چون حتما آن کار جذاب بوده که مردم خوششان آمده .
یکی از آن کارها خنده بازار است که مردم آن را خیلی دوست داشتند و هنوز هم آن را به یاد دارند یعنی آن کار ، کارِ ماندگاری بوده .
یکی دیگر از کارها سریال سه دنگ سه دنگ به کارگردانی شاهد احمدلو است و همینطور من در سال 78 در سریالی به کارگردانی استاد محمدرضا اصلانی ایفای نقش کردم که البته کار طنز نبود اما من این سریال را نیز دوست داشتم .

1400/01/20
|
12:07
دسترسی سریع
استودیو هشت