استودیو هشت شنبه تا چهارشنبه 18:15 به مدت 105 دقیقه

گفت و گو با سیاوش مفیدی در استودیو هشت رادیو نمایش

سیاوش مفیدی میهمان استودیو هشت رادیو نمایش شد.

سیاوش مفیدی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با استودیو هشت گفت : من برخلاف نقش های طنزی كه بازی می كنم ، در واقعیت زیاد شوخ طبع نیستم .
بازی در نقش های طنز حال آدم را خوب می كند چون این ویژگی كار طنز است كه حال و روحیه انسان را خوب می كند.
وی در ادامه گفت : من در 20 و چند سالگی به بازیگری علاقه پیدا كردم و به سمت این شغل كشیده شدم و البته تحصیلاتم هم مرتبط با بازیگری نبوده ، من در دانشگاه مدیریت خواندم اما ب ای بازیگری كلاس های آزاد می رفتم و شاگرد اساتید بزرگی چون : استاد سمندریان ، بهرام بیضایی ، محمد صادقی و ... بودم .
مفیدی در مورد شغل دومش گفت : من راهنمای تور ایرانگردی و جهان گردی هستم .
ما برای مسافرانی كه وارد ایران می شوند برنامه سفر 15 - 20 روزه و حتی گاهی اوقات یك ماهه می گذاریم و مكان های دیدنی ای كه از قبل مشخص شده را به آنها نشان می دهیم اما به علت كرونا یك سال است كه این شغل تعطیل شده است .
وی در ادامه افزود ؛ برای نوروز 1400 من در یك مجموعه به كارگردانیِ علی مسعودی ایفای نقش می كنم كه در مشهد فیلم برداری شده و یك مجموعه شیرین است چون كاراكترهای ملموس و قابل باوری دارد و همچنین
زمان داستان هم به دهه های 60 ، 70 برمی گردد .
من غیر از این مجموعه در یك فیلم سینمایی در ژانر دفاع مقدس هم ایفای نقش می كنم كه هنوز هم به اتمام نرسیده است .
مفیدی همچنان ادامه داد كه ؛ من امسال در فیلم گلیدا كه اكران آنلاین شد ایفای نقش كردم كه این نقش یك نقش كاملا متفاوت بود .
همچنین یك فیلم دیگر نیز به نام سینما ، شهر قصه آماده اكران دارم كه كارگردان آن هم مانند گیلدا ، كیوان علی محمدی است .
وی در آخر در مورد اینكه بین كارهایی كه انجام داده كدام را بیشتر دوست دارد ، گفت : من كاری كه مردم بیشتر دوست داشته باشند را بیشتر دوست دارم چون حتما آن كار جذاب بوده كه مردم خوششان آمده .
یكی از آن كارها خنده بازار است كه مردم آن را خیلی دوست داشتند و هنوز هم آن را به یاد دارند یعنی آن كار ، كارِ ماندگاری بوده .
یكی دیگر از كارها سریال سه دنگ سه دنگ به كارگردانی شاهد احمدلو است و همینطور من در سال 78 در سریالی به كارگردانی استاد محمدرضا اصلانی ایفای نقش كردم كه البته كار طنز نبود اما من این سریال را نیز دوست داشتم .

1400/01/20
|
12:07
دسترسی سریع
استودیو هشت