استودیو هشت شنبه تا چهارشنبه 18:30 به مدت 90 دقیقه

رادیو نمایش

استوديو هشت

گفت و گو با افشین هاشمی در استودیو هشت رادیو نمایش

افشین هاشمی میهمان استودیو هشت رادیو نمایش شد.

افشین هاشمی بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون در گفت و گو با استودیو هشت گفت : آخرین فیلمی که بازی کردم فیلم پسران دریا بود که در مراحل پایانی کار است ، این فیلم یک فیلمِ دو تکه ای است که با همکاریِ آقای حسین جامی ساخته و نوشته شده است و در دو نقطه شمال و جنوب اتفاق می افتد.
وی در مورد ساخت این فیلم در سکوت خبری افزود ؛ بحث سکوت خبری نبود ، در آبان ماه در روزهایی که ما مشغول ساخت این فیلم در کیش بودیم ، همه درگیر جشنواره بودند و فیلم ما فیلمی بی ادعا و ساده و بدون هیاهو بود که در همین راستا خبرش هم اینگونه بدون سر و صدا بود اما حالا بعد از اتمام فیلم می توانیم در موردش صحبت کنیم .
هاشمی همچنان در مورد روند فیلم سازیش گفت : فیلمسازی چیزی است که تنها بستگیِ مستقیم به تصمیم شخصی ندارد بلکه عوامل دیگری نیز در آن دخیل هستند که اگر همه چیز درست پیش برود این روند ادامه پیدا می کند .
وی در مورد اولویتش بین تئاتر وسینما گفت : به نظر من کارِ خوب اولویت دارد ، تئاتر و سینما فقط بستر ارائه هستند .
هاشمی درمورد تحصیلاتش از مهندسی شیمی تا کارشناسی ارشد کارگردانی از دانشکده سینما و تئاتر افزود ؛ من از اول کارِ هنری را دوست داشتم و پدر و مادرِ من مثل همه پدرو مادرها که دوست دارند فرزندشان دکتر یا مهندس شود ، پدر و مادر من هم اینگونه بودند در نتیجه برای دلِ پدر و مادرم رشته مهندسی شیمی را خواندم و بعد از آن همان تئاتر را که به آن علاقه داشتم خواندم .
وی در ادامه در مورد برنامه هایش در سال جدید نیز گفت : فعلا کاری در دست ندارم تا کار فعلی به سرانجام برسد و بعد از آن کارِ جدیدی را آغاز کنم .
هاشمی در آخر به عنوان توصیه ای به جوانانی که علاقه به بازیگری دارند گفت : همه باید برای رسیدن به هدف هایشان تلاش کنند تا به نتیجه مطلوب برسند .

1400/01/20
|
12:27
دسترسی سریع
استودیو هشت