استودیو هشت شنبه تا چهارشنبه 18:15 به مدت 105 دقیقه

گفت و گو با افشین هاشمی در استودیو هشت رادیو نمایش

افشین هاشمی میهمان استودیو هشت رادیو نمایش شد.

افشین هاشمی بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون در گفت و گو با استودیو هشت گفت : آخرین فیلمی كه بازی كردم فیلم پسران دریا بود كه در مراحل پایانی كار است ، این فیلم یك فیلمِ دو تكه ای است كه با همكاریِ آقای حسین جامی ساخته و نوشته شده است و در دو نقطه شمال و جنوب اتفاق می افتد.
وی در مورد ساخت این فیلم در سكوت خبری افزود ؛ بحث سكوت خبری نبود ، در آبان ماه در روزهایی كه ما مشغول ساخت این فیلم در كیش بودیم ، همه درگیر جشنواره بودند و فیلم ما فیلمی بی ادعا و ساده و بدون هیاهو بود كه در همین راستا خبرش هم اینگونه بدون سر و صدا بود اما حالا بعد از اتمام فیلم می توانیم در موردش صحبت كنیم .
هاشمی همچنان در مورد روند فیلم سازیش گفت : فیلمسازی چیزی است كه تنها بستگیِ مستقیم به تصمیم شخصی ندارد بلكه عوامل دیگری نیز در آن دخیل هستند كه اگر همه چیز درست پیش برود این روند ادامه پیدا می كند .
وی در مورد اولویتش بین تئاتر وسینما گفت : به نظر من كارِ خوب اولویت دارد ، تئاتر و سینما فقط بستر ارائه هستند .
هاشمی درمورد تحصیلاتش از مهندسی شیمی تا كارشناسی ارشد كارگردانی از دانشكده سینما و تئاتر افزود ؛ من از اول كارِ هنری را دوست داشتم و پدر و مادرِ من مثل همه پدرو مادرها كه دوست دارند فرزندشان دكتر یا مهندس شود ، پدر و مادر من هم اینگونه بودند در نتیجه برای دلِ پدر و مادرم رشته مهندسی شیمی را خواندم و بعد از آن همان تئاتر را كه به آن علاقه داشتم خواندم .
وی در ادامه در مورد برنامه هایش در سال جدید نیز گفت : فعلا كاری در دست ندارم تا كار فعلی به سرانجام برسد و بعد از آن كارِ جدیدی را آغاز كنم .
هاشمی در آخر به عنوان توصیه ای به جوانانی كه علاقه به بازیگری دارند گفت : همه باید برای رسیدن به هدف هایشان تلاش كنند تا به نتیجه مطلوب برسند .

1400/01/20
|
12:27
دسترسی سریع
استودیو هشت