استودیو هشت شنبه تا چهارشنبه از ساعت 18:0 به مدت 90 دقیقه

رادیو نمایش

استوديو هشت

گفت و گو با گیتی معینی در استودیو هشت رادیو نمایش

گیتی معینی میهمان استودیو هشت رادیو نمایش شد

گیتی معینی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با استودیو هشت گفت : من قبل از اینکه در تلویزیون شروع به کار کنم ، شناسنامه رادیو هستم و 50 سال سابقه هنری در رادیو دارم .
وی در مورد سریال حورا که در حال حاضر از شبکه یک سیما پخش می شود گفت : کار حورا ، کار خوب و قشنگی بود اما من چون بیشتر در قالب طنز کار کرده ام دوست دارم بیشتر مردم با دیدن کارهایم بخندند نه اینکه غمگین شوند چون در حال حاضر باتوجه به شرایطِ بیماری مردم به اندازه کافی گرفتار و ناراحت هستند و بنابراین لبخند مردم به من انرژی می دهد و من دوست دارم مردم همیشه بخندند .
معینی از تجربه اش در جشنواره فیلم فجر در مورد کاندید شدن برای بازیگری در فیلم ابلق گفت : من این توانایی را دارم که بتوانم در هر ژانری ایفای نقش کنم اما بیشتر قالب طنز را دوست دارم
فیلم ابلق هم کاری متفاوت بود و من آن را بسیار دوست داشتم و کارم را با انگیزه انجام دادم ، اگر از طرف داوران برای من بی عدالتی شد اشکالی ندارد ، من سیمرغم را از مردم کشورم گرفتم .
وی همچنان افزود ؛ رادیو عشق است ، من کارم را از 12 سالگی شروع کردم و سختی های زیادی کشیدم تا به اینجا رسیدم و باعث افتخارم است که برای کشورم خدمت کنم .
معینی در آخر گفت : من در رادیو کارم را در استودیو هشت شروع کردم و از آن خاطره های زیادی دارم .

1400/01/16
|
12:37
دسترسی سریع
استودیو هشت