افسانه كره ای« سیل هولناك» را از «افسون افسانه»رادیو نمایش بشنوید

پنج شنبه ، چهارم اردیبهشت ماه ، افسانه ی كره ای « سیل هولناك» از برنامه «افسون افسانه» رادیو نمایش پخش می شود.

1399/02/03
|
23:01

به گزارش روابط عمومی اداره كل هنرهای نمایشی رادیو،این افسانه را سهیلا خدادادی برای رادیو تنظیم كرده و در خلاصه داستان آن آمده است: در گذشته های بسیار دور، در كشور كره درخت برگ بویی بود كه عمر زیادی داشت با شاخه های تنومند و ریشه هایی عمیق كه در زمین فرو رفته بود. پری زیبایی عادت داشت ساعت ها روی شاخه های سرسبز این درخت می نشست و استراحت می كرد. پری با درخت رفاقت داشت تا اینكه زمان زایمانِ پری فرا می رسد اما احساس می كند پس از زایمان عمرش را از دست می دهد. پری از درخت می خواهد كه پسرش را بزرگ كند و راه و رسم زندگی و مهربانی را به او بیاموزد.همین اتفاق می افتد و از آن روز به بعد، درخت مراقب هوانگ بود تا اینكه هوانگ جوان بالغ و مهربانی شد. روزی سیل هولناكی در می گیرد و درخت و پسر را با خود می برد آنها در طول راه به تمام موجوداتی كه از درخت كمك می خواستند با مهربانی پاسخ می‌دادند تا اینكه هوانگ به جزیره ای می رسد و در آن جزیره اتفاقاتی برایش رقم می خورد.....
افسانه ی كره ای « سیل هولناك» به روایت شیرین سپهراد و با هنرمندی گلچهره زند، محمد رضا علی،امیر فرحان نیا ، محمد سعید سلطانی،كامیار محبی،امیر زنده دلان، بهناز بستان دوست و با حضور مهین نثری در اداره كل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است.
«افسون افسانه» به كارگردانی بهرام سروری نژاد،افكتوری محمدرضا قبادی فر،صدابرداری محمدرضا محتشمی و تهیه كنندگی زهرا عبدالله زاده ، هر پنجشنبه ساعت 22:45 از رادیو نمایش پخش می شود.

دسترسی سریع