«صحنه نیایش» ویژه برنامه افطار رادیو نمایش شد

از روز جمعه پنجم اردیبهشت ماه ،پخش زنده ویژه برنامه افطاررادیو نمایش با عنوان « صحنه نیایش» از این شبكه رادیویی آغاز می شود.

1399/02/04
|
12:37

به گزارش روابط عمومی اداره كل هنرهای نمایشی رادیو، ساجد قدوسیان تهیه كننده و سردبیر « صحنه نیایش» با بیان این مطلب افزود: این برنامه با بهره گیری از دعای هر روز و اسما الحسنی طراحی شده است .
وی ادامه داد : همچنین نمایش های روایی را برای فواصل برنامه در نظر گرفتیم كه مهمترین آن« یك آیه یك نمایش» است.دراین قسمت ما بر اساس یك آیه از قرآن، یك نمایش كوتاه را تولید می كنیم كه شامل نكات آموزشی و اخلاقی است كه از قرآن استخراج شده است .
قدوسیان خاطرنشان كرد : نمایش كوتاه دیگری هم داریم كه حالت روایی نمایشی دارد به این صورت كه بیشتر به رفتارهای درست یا غلط اجتماعی در معاشرت های ماه رمضان بر می گردد.
این تهیه كننده رادیویی تأكید كرد: با توجه به اینكه ماه رمضان امسال به خاطر وضعیت كرونا شرایط خاصی دارد از پویش رزمایش همدلی حمایت می كنیم به این صورت كه از طریق برقراری ارتباط با گزارشگران و نمایندگانمان در سراسر ایران ، افرادی كه با كمك های مردمی درشرایط كرونایی همدل و همراه هستند را معرفی می كنیم .
قدوسیان در پایان گفت : این برنامه بخش های دیگری نیز دارد از جمله قاصدك ، از خدا چه خبر ،یك قدم نزدیك تر كه به شكل متنوع و با اجرای بازیگران و هنرمندان و گویندگان مطرح كشور و اداره كل هنرهای نمایشی تهیه شده است.
ویژه برنامه افطار« صحنه نیایش»به تهیه كنندگی ساجد قدوسیان،نویسندگی سارا آقامحمدی و الهام حاجی نژاد وبا اجرای معصومه روحبخش ، از روز جمعه پنجم اردیبهشت ماه، ساعت 19:30 تا 21 به صورت زنده از رادیو نمایش پخش می شود.

دسترسی سریع