«نون خ» در رادیو نمایش

سریال رادیویی «قلب بنفش» به كارگردانی میرطاهر مظلومی و با حضور تعدادی از بازیگران سریال تلویزیونی «نون خ»و هنرمندان اداره كل هنرهای نمایشی رادیو در رادیو نمایش تولید شد.

1399/02/28
|
14:43

به گزارش روابط عمومی اداره كل هنرهای نمایشی رادیو،این مجموعه رادیویی توسط داریوش روحی نوشته شده كه به معایب و محاسن فضای مجازی می پردازد. داستان این نمایش از آنجا آغاز می شود كه در سالگرد ازدواج در خانواده ای ایرانی ، مادر خانواده گوشی هوشمند هدیه می گیرد واین هدیه سر آغاز فاصله میان اعضای خانواده و دور شدن آنها به واسطه حضور بیش از اندازه در فضای مجازی می شود.
«قلب بنفش» سریالی رادیویی با درون مایه اجتماعی و طنز است كه در 5 قسمت در اداره كل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است .همچنین برای نخستین بار در رادیو نمایش ناهید میركاشی به عنوان شاعر، اشعاری را در ارتباط با داستان نمایش سروده كه در فواصل نمایش با صدای ایشان پخش می شود.
در این مجموعه رادیویی هنرمندانی چون علی اصغر دریایی، كرامت رودساز، حمید یزدانی، عباس توفیقی، فریدون محرابی، مسعود زنوزی راد، سیروس سپهری، یوسف كرمی، مهرخ افضلی، فریبا طاهری، ندا قاسمی، مونا صفی، نگین خواجه نصیر، آتنا مهیاری، شهرزاد دانه كار و شیما جان قربان به ایفای نقش پرداخته اند.همچنین فرشاد آذرنیا تهیه كننده ، مهدی طهماسبی گویندگی، نازنین حسن پور افكتوری و مجید آینه صدابرداری این سریال رادیویی را بر عهده دارند و میرطاهر مظلومی كارگردان این مجموعه نمایشی است.

دسترسی سریع